Προς το περιεχόμενο

Το Huawei Pura 70 Ultra κάνει το ντεμπούτο του με ξεχωριστή κύρια κάμερα μεγέθους 1"


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπαρχει ζωη και χωρις gms δεν μπορω να καταλαβω τα κολληματα ορισμενων ,υπαρχουν πολλες εφαρμογες στο appgallery /petal search ,που κανεις ανετα τα παντα οι χαρτες τους ειναι καλυτερες απο το gmap χωρις bugs .Αυτο που ολες οι εφαρμογες εχουν χτιστει επανω στα google ειναι οτι χειροτερο εχει γινει χωρια που ολα τα δεδομενα τα κλεβουν ανα διαστηματα βλεπε διαρροες ασφαλειας !Εγω εχω huawei mt40pro εδω και 1 χρονο και εχω τα παντα στο κινητο μου απο εφαρμογες που ειχα σε samsung xiaomi και δεν μου λειπουν καθολου τα gms!Eπισης εχεις επιλογη ανωνυμης λειτουργιας στη χρηση του browser χωρις να αποθηκευονται τα δεδομενα σου σε καθε περιηγηση ,νοιωθω οτι εχουν υποτιμησει πολλοι τη huawei εγω δεν θα τη αλλαζα με καμια αλλη εταιρεια απο δω και περα!Η επιστροφη της αν γινει παγκοσμια πωληση των κινητων της θα ταραξει τα νερα τουλαχιστον στη ευρωπη ,βλεπε κινα εχει εν μερει εκθρονισει τις πωλησεις του μηλου !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, panos-greece είπε

Υπαρχει ζωη και χωρις gms δεν μπορω να καταλαβω τα κολληματα ορισμενων ,υπαρχουν πολλες εφαρμογες στο appgallery /petal search ,που κανεις ανετα τα παντα οι χαρτες τους ειναι καλυτερες απο το gmap χωρις bugs .Αυτο που ολες οι εφαρμογες εχουν χτιστει επανω στα google ειναι οτι χειροτερο εχει γινει χωρια που ολα τα δεδομενα τα κλεβουν ανα διαστηματα βλεπε διαρροες ασφαλειας !Εγω εχω huawei mt40pro εδω και 1 χρονο και εχω τα παντα στο κινητο μου απο εφαρμογες που ειχα σε samsung xiaomi και δεν μου λειπουν καθολου τα gms!Eπισης εχεις επιλογη ανωνυμης λειτουργιας στη χρηση του browser χωρις να αποθηκευονται τα δεδομενα σου σε καθε περιηγηση ,νοιωθω οτι εχουν υποτιμησει πολλοι τη huawei εγω δεν θα τη αλλαζα με καμια αλλη εταιρεια απο δω και περα!Η επιστροφη της αν γινει παγκοσμια πωληση των κινητων της θα ταραξει τα νερα τουλαχιστον στη ευρωπη ,βλεπε κινα εχει εν μερει εκθρονισει τις πωλησεις του μηλου !

συμφωνω, αλλα αναλογως τι δουλεια κανεις εξαρταται και αν σου χρειαζονται ή οχι τα Gps.

περα απο αυτο ομως, θυμαμαι δεν μπορουσες να πληρωσεις με nfs πχ. παρα μονο μεσω curve.. 

ειχα και εχω huawei και οι καμερες ειναι φανταστικες.. αλλα... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι μονο με curve πληρωνεις με nfc  σε huawei και χωρις προβληματα και με ασφαλεια και δεν με χαλαει καθολου,αντιθετα με το google wallet που δεν εχει ουτε καν για ασφαλεια ενα δαχτυλικο αποτυπωμα, χυμα στο κυμα ειναι!Στο samsung που ειχα πληρωνες με gpay και απλα ανοιγει και κλεινει χωρις ασφαλεια ,μεσω curve εχεις επιλογες πολλες !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μένει να δούμε αν με αυτό το λογισμικό θα 'περναει' ο οδηγός εγκαταστασης των google services γιατί στο p60 pro γινόταν από όσο είχα δει. Δεν μιλάω για το gbox πάντως. Όπως επίσης εν αναμονή για συγκριτικά καμερών, μπαταρίας κτλ σε σχέση με άλλες ναυαρχίδες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, panos-greece είπε

Mπορεις να εχεις   αν θες ,αν  δε πειθεσαι εχεις θεμα !99% σε ελλαδα ισως παγκοσμια αμφιβαλλω.

το android auto πως θα το δουλέψω με Huawei? (ένα μικρό παράδειγμα) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 18/04/2024 at 20:17, hasiotis_john said:

 

Βασικά δεν ισχύει και πολύ αυτό αν κρίνω από το P60 Pro που έμεινε (είναι) καρφωμένο στα ύψη για ένα χρόνο και τώρα τις προάλλες το έβγαλε ο Γερμανός σε προσφορά στα 730 ευρώ! (εξαντλήθηκε εννοείται άμεσα) Τώρα αυτό τον μήνα το κατέβασαν και όλοι οι υπόλοιποι στα 800 ευρώ που λες, αλλά σε καμιά περίπτωση .... γρήγορα όπως λες!  Οι συσκευές τις Huawei είναι πραγματικά διαμάντια, αλλά η έλλειψη των Google Services τις κάνει απαγορευτικές για την μεγαλύτερη μερίδα των αγοραστών. Στην αντίθετη περίπτωση που δεν θα υπήρχε η απαγόρευση, τώρα θα ήταν ο βασιλιάς όλων!

Συμφωνώ στα περισσότερα που λες, απλά εγώ ζω στην μόσχα κι εδώ η τιμή του ήταν κοντά στα 700 -ευρώ από τους πρώτους μήνες της κυκλοφορίας του, δεν ξέρω τι έχει παίξει έλλάδα.!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/4/2024 στις 11:53 ΠΜ, panos-greece είπε

Nαι μονο με curve πληρωνεις με nfc  σε huawei και χωρις προβληματα και με ασφαλεια και δεν με χαλαει καθολου,αντιθετα με το google wallet που δεν εχει ουτε καν για ασφαλεια ενα δαχτυλικο αποτυπωμα, χυμα στο κυμα ειναι!Στο samsung που ειχα πληρωνες με gpay και απλα ανοιγει και κλεινει χωρις ασφαλεια ,μεσω curve εχεις επιλογες πολλες !

Από θυμάμαι τελευταία φορά που είχα ψάξει για την curve, για να δουλέψει πρέπει να στείλεις τα στοιχεία των καρτών σου στην curve τα οποία τα κρατάει στον server της. Δεν ξέρω αν θέλω να δώσω τα στοιχεία όλων των καρτών μου σε μια εταιρεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω ξερουν που εισαι και με ποιον και τι λεφτα εχεις αυτο σε πειραζει?Ολα πλεον ειναι φακελωμενα αν δεν θες να σε ελεγχουν πετας το smartphone σου και παρε ενα με πληκτρα .ελεος τι διαβαζω πια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, panos-greece είπε

Εδω ξερουν που εισαι και με ποιον και τι λεφτα εχεις αυτο σε πειραζει?Ολα πλεον ειναι φακελωμενα αν δεν θες να σε ελεγχουν πετας το smartphone σου και παρε ενα με πληκτρα .ελεος τι διαβαζω πια!

Ότι νά ναι. Τι σχέση έχει αυτό με αυτό που είπα εγώ. Αν θέλεις μπορείς να μου δώσεις τους αριθμούς των καρτών σου και το CVC. Α, και του κωδικούς win bank, θα στους φυλάω σε περίπτωση που τους χάσεις.

  • Like 1
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...