Προς το περιεχόμενο

Μπορώ να βγάλω μερικά χρήματα,σαν χόμπι, από το fiverr χωρίς να έχω κάποια ατομική επιχείρηση?


Gimgeo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα θέλω να ξεκινήσω μια επιχειρηματική δραστηριότητα σαν χόμπι αρχικά για να δω αν θα πετύχει και μετά ίσως να το κάνω επάγγελμα. Η ερώτηση μου είναι αν μπορώ να ξεκινήσω να εχω κάποια έσοδα μέσο του fiverr χωρίς να βρω τον μπελά μου και αν γίνεται μέχρι ποσα μπορούν να ειναι αυτά και πότε πρέπει να αρχίσω να σκέφτομαι την ίδρυση μιας ατομικής εταιρίας. Να σημειωθεί ότι τα χρήματα θα μπαίνουν στην κάρτα και οι πελάτες θα είναι κυρίως εκτός Ελλάδας

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Gimgeo είπε

Καλησπέρα θέλω να ξεκινήσω μια επιχειρηματική δραστηριότητα σαν χόμπι αρχικά για να δω αν θα πετύχει και μετά ίσως να το κάνω επάγγελμα. Η ερώτηση μου είναι αν μπορώ να ξεκινήσω να εχω κάποια έσοδα μέσο του fiverr χωρίς να βρω τον μπελά μου και αν γίνεται μέχρι ποσα μπορούν να ειναι αυτά και πότε πρέπει να αρχίσω να σκέφτομαι την ίδρυση μιας ατομικής εταιρίας. Να σημειωθεί ότι τα χρήματα θα μπαίνουν στην κάρτα και οι πελάτες θα είναι κυρίως εκτός Ελλάδας

 

Γιατί δεν συμβουλεύεσαι έναν λογιστή καλύτερα;

Λογικά ΦΔ κάνεις οπότε με μια έγκυρη απάντηση θα σου λυθεί η απορία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...