Προς το περιεχόμενο

Σκούπα ρομπότ απο Amazon και γενικά αγορά από αμαζον


mastoras007

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα.

Βλέπω σκούπες ρομπότ με τρέλα νούμερα αξιολογήσεων στο amazon de 6500 αξιολογήσεις 4,7 αστέρια με 1000 πωλήσεις τον τελευταίο μήνα, στα 160€

Έχει κάποιος αγοράσει κάτι αντίστοιχο?

Παίζει να είναι fake όλες αυτές οι αξιολογήσεις? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B0BZ85WXQN/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A76QRDSJJ7QGX&psc=1

Δεν έχω κάνει καθόλου έρευνα εντελώς στην τύχη είναι αυτή απλά την έβγαλε ψηλά 

https://www.amazon.de/G8000-Pro-Cleaner-Function-Self-Charging/dp/B0BG22VY64/ref=mp_s_a_1_1_sspa?crid=SWMEUQ1L4BX4&dib=eyJ2IjoiMSJ9.OiUP7uAxvEknaoL3FueG4A2b1X1S3-gBUySn4ToK0qUnp8kb93uJTr7iCXaz0JJZ3ldD4C3d1tqFMvMauSMY5aeG8rNpabpo7JlX0b_qPR-pvNCxBRXOTy36mqjSS3kTC3GWGqM3QHOKaRz6CKbcABr1laoFhsd8nsMvj00g0xffmeL3hVRYMnA8mp524hej-djqi1tvzl2yupbcwnrfbQ.VDwSGb137QxTnbYw8dEAhwg5D1ZPtZnyex0Zj4Xlgno&dib_tag=se&keywords=tikom+g8000+pro&qid=1713904134&sprefix=tikom%2Caps%2C183&sr=8-1-spons&sp_csd=d2lkZ2V0TmFtZT1zcF9waG9uZV9zZWFyY2hfYXRm&psc=1

Σε αυτήν εδώ βρήκα και ανταλλακτικά, μπαταρίες και γενικά όλα τα τσιμπρακαλα, στην πρώτη που ποσταρα δεν βρήκα.

Είμαι έτοιμος να παραγγείλω μια για δώρο στην γυναίκα συνδιασμό μέρα της μητέρας και γενέθλια, πείτε καμιά γνώμη.

Δεν θέλω να σκάσω παραπάνω από 200

Εντομεταξυ στης Xiaomi  στο αμαζον οι αξιολογήσεις είναι χάλια, ενώ Ελλάδα είναι τοπ, γι'αυτό λίγο πονηρευομαι μήπως είναι τίποτα μουφα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλό με το amazon είναι ότι μπορείς να το ανοίξεις το προϊόν να το δοκιμάσεις μια εβδομάδα( ήταν μηνας παλια) και αν δε σου αρέσει το επιστρέφεις και παίρνεις τα λεφτά σου πίσω, τώρα για Ελλάδα δεν ξέρω τη παίζει με τις επιστροφές.

Οι αξιολογήσεις μπορεί να είναι και μουφα των προμηθευτών.

Τουλάχιστον 12 χρόνια ψωνίζω από το amazon.de τα πάντα και πότε δεν είχα πρόβλημα βέβαια είμαι κάτοικος Γερμανίας και σε περίπτωση επιστροφής τα πράγματα είναι πολύ πιο εύκολα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...