Προς το περιεχόμενο

Κάμερες Παρακολούθησης


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καπoια  προταση για ασυρματη  καμερα με ηλιακο πανελ και να εχει και καρτα sim  με δεδομενα κινητης χωρις να απαιτειτε συνδεση με wifi σπιτιου

Ευχαριστω 

Επεξ/σία από Γιάννης Platano
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε καλύτερα ένα ρούτερ που να δέχεται sim για να έχει δεδομένα και μετά μπορείς να βρείς οποιαδήποτε ασύρματη κάμερα που θα συνδεθεί σε αυτό μέσω wifi.

Έτσι τα έστησα στο σπίτι στο χωριό και όποτε πηγαίνουμε το χρησιμοποιούμε και για ίντερνετ συνδέοντας σε αυτό κινητά και λάπτοπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 27/4/2024 στις 1:27 ΜΜ, Γιάννης Platano είπε

Καπoια  προταση για ασυρματη  καμερα με ηλιακο πανελ και να εχει και καρτα sim  με δεδομενα κινητης χωρις να απαιτειτε συνδεση με wifi σπιτιου

Ευχαριστω 

https://gr.banggood.com/Hiseeu-Wireless-4G-LTE-Cellular-Security-Camera-PTZ-Color-Night-Vision-2-Way-Audio-PIR-Detection-IP66-Waterproof-2K-Solar-Powered-Outdoor-Camera-p-1992325.html
Την εχω δουλεψει. Ειναι μια χαρα! έρχεται και με καρτα. Απλα θελει συνδρομή που δεν ειναι και τοσο φθηνη...  

Στιγμιότυπο οθόνης 2024-04-28, 2.25.22 μμ.png

Εχω και αυτη https://gr.banggood.com/ESCAM-QF380-4G-1440P-16MP-Hunting-Camera-Wireless-PIR-Motion-Detection-Night-Vision-Two-way-Audio-IP66-Solar-Powered-Wild-Animal-Monitoring-Cameras-EU-Version-p-1992185.html αλλα δεν την εχω δουλέψει αρκετα ακομα... Αυτη δεν ερχεται με καρτα και θα πρεπει να παρεις εσυ να βαλεις. 

Επεξ/σία από gorge18
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, gorge18 είπε

https://gr.banggood.com/Hiseeu-Wireless-4G-LTE-Cellular-Security-Camera-PTZ-Color-Night-Vision-2-Way-Audio-PIR-Detection-IP66-Waterproof-2K-Solar-Powered-Outdoor-Camera-p-1992325.html
Την εχω δουλεψει. Ειναι μια χαρα! έρχεται και με καρτα. Απλα θελει συνδρομή που δεν ειναι και τοσο φθηνη...  

Στιγμιότυπο οθόνης 2024-04-28, 2.25.22 μμ.png

Ευχαριστω.Συνδρομη ποσο περιπου ? Ευκολη εγκατασταση ?

Το πανελ  αρκει για την φορτιση της τον χειμωνα ?

Μπορει να παρει ελληνικη καρτα sim ?

Επεξ/σία από Γιάννης Platano
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Γιάννης Platano είπε

Ευχαριστω.Συνδρομη ποσο περιπου ? Ευκολη εγκατασταση ?

Το πανελ  αρκει για την φορτιση της τον χειμωνα ?

Μπορει να παρει ελληνικη καρτα sim ?

Τις τιμες τις εχω στειλει στο πανω μηνυμα. (αν δεν βλεπεις συνεχως, σε φτανει και το μικρο πακετο με τα λιγα gb)
Ναι η μπαταρια αν δεν την εχεις να την βλεπεις συνεχεια, θα κρατησει μερες χωρις ηλιο. 
Καρτα ελληνικη δεν εχω δοκιμασει σε αυτην. στην δευτερη που ανεβασα εβαλα μια vodafone και την δεχτηκε. Οποτε φανταζομαι οτι θα δεχτει και η πρωτη. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...