Προς το περιεχόμενο

eSIM για Apple Watch?


SeNNinhA
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από koutsis,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Λύση
20 minutes ago, SeNNinhA said:

Μιας και ψαχνω ρολόι με συνατότητα κλησεων για την κόρη μου, γνωρίζει κανείς εαν καποια εταιρεια κινητής δίνει eSIM για τα Apple Watches?

Ευχαριστώ

Εκτός αν άλλαξε κάτι τις τελευταίες μέρες οι ελληνικοί παροχοι δεν υποστηρίζουν κλήσεις στο Apple watch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, koutsis είπε

Εκτός αν άλλαξε κάτι τις τελευταίες μέρες οι ελληνικοί παροχοι δεν υποστηρίζουν κλήσεις στο Apple watch.

Thanks.

Καμία καλή πρόταση τότε για ρολόι με sim?

Το θέλω για την κόρη αντί για κινητό για να συνενοουμαστε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SeNNinhA είπε

Μιας και ψαχνω ρολόι με συνατότητα κλησεων για την κόρη μου, γνωρίζει κανείς εαν καποια εταιρεια κινητής δίνει eSIM για τα Apple Watches?

Ευχαριστώ

 

33 λεπτά πριν, SeNNinhA είπε

Thanks.

Καμία καλή πρόταση τότε για ρολόι με sim?

Το θέλω για την κόρη αντί για κινητό για να συνενοουμαστε

Για να λειτουργήσει το Apple Watch θέλει συγχρονισμό/setup με iPhone...
Σε όποια περίπτωση εφόσον δεν υπάρχει συσκευή δεν θα λειτουργούσε...(σωστά).
 

Νομίζω πέρα από κάτι "κινεζικά" όλα χρειάζονται κινητή συσκευή για να δουλέψουν...(σωστά).
 

Αν δεν κάνω λάθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, kormos είπε

 

Για να λειτουργήσει το Apple Watch θέλει συγχρονισμό/setup με iPhone...
Σε όποια περίπτωση εφόσον δεν υπάρχει συσκευή δεν θα λειτουργούσε...(σωστά).
 

Νομίζω πέρα από κάτι "κινεζικά" όλα χρειάζονται κινητή συσκευή για να δουλέψουν...(σωστά).
 

Αν δεν κάνω λάθος

Έχω και iPhone (ένα παλιότερό μου) αλλά ο σκοπός είναι να μην έχει κινητό μαζί της.

Κινεζικές δεν με ενδιαφέρουν γιατί είναι απλά μια σκέτη ταλαιπωρία στα πάντα. Οθόνη, applications, menu...

Εφόσον δεν παίζουν τα Apple watch Ελλάδα λογικά θα κοιτάξω κανένα Huawei  ή Xioami (νομίζω έχει κάτι).

Σκοπός είναι να είναι εύκολη η χρήση του και να μπορείς και να ακούσεις και τις κλήσεις. Κάτι κινεζιες είναι για τα κλάματα.

Thanks avain.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, SeNNinhA said:

Έχω και iPhone (ένα παλιότερό μου) αλλά ο σκοπός είναι να μην έχει κινητό μαζί της.

Κινεζικές δεν με ενδιαφέρουν γιατί είναι απλά μια σκέτη ταλαιπωρία στα πάντα. Οθόνη, applications, menu...

Εφόσον δεν παίζουν τα Apple watch Ελλάδα λογικά θα κοιτάξω κανένα Huawei  ή Xioami (νομίζω έχει κάτι).

Σκοπός είναι να είναι εύκολη η χρήση του και να μπορείς και να ακούσεις και τις κλήσεις. Κάτι κινεζιες είναι για τα κλάματα.

Thanks avain.

Κάνε τον κόπο και ρώτησε τον παροχο σου αν υποστηρίζει esim και για ποια ρολόγια πριν αγοράσεις κάτι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, koutsis είπε

Κάνε τον κόπο και ρώτησε τον παροχο σου αν υποστηρίζει esim και για ποια ρολόγια πριν αγοράσεις κάτι. 

Άσκοπα θα το κάνει για Apple Watch, που είναι το αρχικό ερώτημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...