Προς το περιεχόμενο

Παπί, σκούτερ και ποιο;


kacperf

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Ψάχνω να αγοράσω το πρώτο μου δίκυκλο. Δεν έχω αποφασίσει ακόμα αν θα είναι παπί ή σκούτερ, πάντως το σίγουρο είναι ότι δεν θέλω να δώσω παραπάνω από 3000€ και ο κινητήρας δεν μπορεί να ξεπερνάει τα 125cc. Χρειάζομαι απλά ένα όχημα για να πηγαίνω από το μέρος Α στο μέρος Β, να κάνω τις βόλτες μου και θάλασσα το καλοκαίρι. Μεγάλο συν θα ήταν αν αντέχει καλά και δικάβαλο.  

Τώρα εσείς τι έχετε να προτείνετε;

Επεξ/σία από kacperf
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Διόρθωσε το κείμενο σου 

Δεν φαίνεται καθόλου, είναι και μεγάλο,θα βγάλει μάτια 

 

Επεξ/σία από terry308
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, kacperf είπε

 

 

Ψάχνω να αγοράσω το πρώτο μου δίκυκλο. Δεν έχω αποφασίσει ακόμα αν θα είναι παπί ή σκούτερ, πάντως το σίγουρο είναι ότι δεν θέλω να δώσω παραπάνω από 2500€ και ο κινητήρας δεν μπορεί να ξεπερνάει τα 125cc. Χρειάζομαι απλά ένα όχημα για να πηγαίνω από το μέρος Α στο μέρος Β, να κάνω τις βόλτες μου και θάλασσα το καλοκαίρι. Μεγάλο συν θα ήταν αν αντέχει καλά και δικάβαλο.  

Τώρα εσείς τι έχετε να προτείνετε;

Πάρε το honda  astrea  grand 110 βέβαια έχει 2.790 αλλα θα το έχεις χρόνια.Για δικαβαλο μια χαρά είναι.Τωρα scooter ξεπερνάνε τα 3.000.Μονο sym αν κοιτάξεις.Δες και το vision 110 που έχει γύρω στα 2.500

 

Επεξ/σία από Kolias52
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Αν είσαι μέχρι 1.80,  δες sym symphony 125, Daytona mista 125, sym jet 125, όλα υγρόψυκτα με abs standard. Οι τιμές τους λογικές, δεν προτείνω kymco γιατί τα ανταλλακτικά έχουν πάει στο Θεό πλέον και είναι ντροπή δηλαδή για ένα φανάρι εμπρός led να θες 500 ευρώ σε 125αρι, ΝΤΡΟΠΉ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...