Προς το περιεχόμενο

Επιλογή οθόνης


phoenix11480
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από phoenix11480,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα στο φόρουμ. Μια ερώτηση. Θέλω να αγοράσω μια οθόνη GAMING για το παιδί και είμαι μεταξύ των δυο, ποια προτείνετε;

Xiaomi G27i IPS Gaming Monitor 27" FHD 1920x1080 165Hz με Χρόνο Απόκρισης 1ms GTG
 

LG UltraGear 27GQ50F-B VA Gaming Monitor 27" FHD 1920x1080 165Hz με Χρόνο Απόκρισης 5ms GTG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου θα ελεγα να καλυτερα να αποφυγεις την 27αρα σε 1080. Λογου χαμηλης αναλυσης για αυτες τις ιντσες, εχει την ταση να κουραζει τα ματια.Δεν θα κανει καλο στα ματια του παιδιου η 27αρα 1080.  (εκτος αν καθεστε πανω απο 2 μετρα αποσταση). Θα ελεγα να πας σε 27αρα σε 2Κ 160hz IPS. Και δυνατο pc να μην εχει, δεν πειραζει να πιανει τα 165fps στα games. και παλι θα ειναι ενα πολυ αξιολογο μονιτορ για ποιο ξεκουραστο γενικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Λύση
1 ώρα πριν, Zergoulini είπε

Φιλε μου θα ελεγα να καλυτερα να αποφυγεις την 27αρα σε 1080. Λογου χαμηλης αναλυσης για αυτες τις ιντσες, εχει την ταση να κουραζει τα ματια.Δεν θα κανει καλο στα ματια του παιδιου η 27αρα 1080.  (εκτος αν καθεστε πανω απο 2 μετρα αποσταση). Θα ελεγα να πας σε 27αρα σε 2Κ 160hz IPS. Και δυνατο pc να μην εχει, δεν πειραζει να πιανει τα 165fps στα games. και παλι θα ειναι ενα πολυ αξιολογο μονιτορ για ποιο ξεκουραστο γενικα!

Η απόστασης είναι το μέγιστο 90εκ. Να προτιμήσω ένα από τα παραπάνω σε 24 ίντσες γιατί μετά ξεφεύγουν οι τιμές. Πιο από τις δυο όμως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...