Προς το περιεχόμενο

ΚΙΝΗΤΟ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ


Giteza

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μάιος 24. Κάτοχος μια 4ετια IPhone 12 που πλέον χρήζει αλλαγής. Ρίξτε καμία πρόταση για κινητό έως 500€ ρε παιδιά γτ πλέον λεφτά για άλλο IPhone δεν παίζουν.Κοιτάω προσωπικά Google 7A k One+Nord

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως εννοεις  το pixel 7 και οχι το 7a ? γιατι απο τα δυο που λες το ενα ειναι 6.1 και το αλλο 6.7 ιντσες , πρεπει πρωτα να αποφασίσεις αν θες ενα μεγαλο κiνητο η κατι στο μεγεθος του iphone(6.1)...... 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, sattack είπε

Samsung s23 με snapdragon 

Θέλω να αποφύγω όσο γίνεται τα Samsung καθώς από εμπειρία 2 συσκευών ήταν απογοήτευση…

4 ώρες πριν, Votritis είπε

μηπως εννοεις  το pixel 7 και οχι το 7a ? γιατι απο τα δυο που λες το ενα ειναι 6.1 και το αλλο 6.7 ιντσες , πρεπει πρωτα να αποφασίσεις αν θες ενα μεγαλο κiνητο η κατι στο μεγεθος του iphone(6.1)...... 

το 7A εννοώ μιας και είναι νεότερο του απλού 7 κ θεωρώ ότι για 2-3 χρόνια θα είμαι safe σχετικά με ενημερώσεις! Για το μέγεθος έχει απόλυτο δίκαιο και το μέλημα μου είναι να μείνω σε αυτή την διασταση 6,1’ μιας και την θεωρώ την ιδανική για grip / one handle and multitasking αλλά αν υπάρχει αξιόλογη συσκευή που θα είναι λίγο μεγαλύτερη θα το σκεφτώ σοβαρά! Σ ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Giteza είπε

Θέλω να αποφύγω όσο γίνεται τα Samsung καθώς από εμπειρία 2 συσκευών ήταν απογοήτευση…

το 7A εννοώ μιας και είναι νεότερο του απλού 7 κ θεωρώ ότι για 2-3 χρόνια θα είμαι safe σχετικά με ενημερώσεις! Για το μέγεθος έχει απόλυτο δίκαιο και το μέλημα μου είναι να μείνω σε αυτή την διασταση 6,1’ μιας και την θεωρώ την ιδανική για grip / one handle and multitasking αλλά αν υπάρχει αξιόλογη συσκευή που θα είναι λίγο μεγαλύτερη θα το σκεφτώ σοβαρά! Σ ευχαριστώ!

στις 6.1 ιντσες νομίζω δεν υπάρχει κατι αλλο μεχρι 500Ε μονο το 7Α ,μετα πας στις 6.5 και πανω,  και εμενα με ενδιέφερε αλλα δεν μου αρεσει καθολου το σχήμα του και τα μεγαλα μπεζελς , το 8Α που μολις ανακοινώθηκε ειναι πιο βολικο με τις στρογγυλες ακρες  αλλα στα 560Ε προφανώς δεν αξίζει σε κανενα χρονο στα 400Ε ισως .....  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, Votritis είπε

στις 6.1 ιντσες νομίζω δεν υπάρχει κατι αλλο μεχρι 500Ε μονο το 7Α ,μετα πας στις 6.5 και πανω,  και εμενα με ενδιέφερε αλλα δεν μου αρεσει καθολου το σχήμα του και τα μεγαλα μπεζελς , το 8Α που μολις ανακοινώθηκε ειναι πιο βολικο με τις στρογγυλες ακρες  αλλα στα 560Ε προφανώς δεν αξίζει σε κανενα χρονο στα 400Ε ισως .....  

ξέρεις το 8 ποτε αναμένεται Ελλάδα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Giteza είπε

ξέρεις το 8 ποτε αναμένεται Ελλάδα; 

φανταζομαι δεν θα αργήσει αλλα τα πιξελ δεν εισάγονται επίσημα στην Ελλαδα και δεν ξερω αν λειτουργεί και το 5G , καπου ειχα διαβάσει οτι οι εταιριες κινητης  θα αρχιζαν να το υποστηρίζουν  αλλα δεν ξερω αν εγινε .

επισης με το 8 να κανει 60Ε πανω απο το 8Α δεν εχει νοημα η αγορα του 8Α μονο οταν πεσει η τιμη του 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός! Σε ευχαριστώ και πάλι. Ή έχω κολλήσει με το κινητό 4ετιας καταβαθος ή όντως δεν υπάρχουν στην αγορά (με τα χρήματα πάντα που μπορώ να διαθέσω ) ενδιαφέρουσες συσκευές . Υ.Γ : μετά από κάποιο διάβασμα προσθέτω σαν 3η σκέψη και το Nothing 2 … 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, Giteza είπε

Σωστός! Σε ευχαριστώ και πάλι. Ή έχω κολλήσει με το κινητό 4ετιας καταβαθος ή όντως δεν υπάρχουν στην αγορά (με τα χρήματα πάντα που μπορώ να διαθέσω ) ενδιαφέρουσες συσκευές . Υ.Γ : μετά από κάποιο διάβασμα προσθέτω σαν 3η σκέψη και το Nothing 2 … 

Aν μιλαμε για μεγαλη συσκευή 6.7 εχε στα υποψη και το Edge 50 Fusion που μολις κυκλοφόρησε , δεν εχει γινει ακομα  ευρέως  διαθεσιμο αλλα φανταζομαι  δεν θα αργήσει , εχω το Edge 30 του 22 και γενικα η σειρα Edge τα τελευταία χρονια ειναι πολυ καλα τηλεφωνα 

https://www.skroutz.gr/s/53571659/Motorola-Edge-50-Fusion-5G-Dual-SIM-12GB-512GB-Forest-Blue.html

Επεξ/σία από Votritis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...