Προς το περιεχόμενο

Nothing phone 2a η samsung A55


mike0402

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποια απο τις 2 συσκευες θεωρειται καλυτερη?

Υπαρχει κατι αλλο καλυτερο στα χρηματα που παιζουν αυτες οι 2 συσκευες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, mike0402 είπε

Ποια απο τις 2 συσκευες θεωρειται καλυτερη?

Υπαρχει κατι αλλο καλυτερο στα χρηματα που παιζουν αυτες οι 2 συσκευες?

A55 για αξιοπιστια, υποστηριξη, εγγυηση, service...

στα 320€ στο skroutz ειναι τιμια συσκευη

την πηρε προσφατα συγγενικο μου προσωπο ειναι απολυτα ευχαριστημενο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσωπικά μόνο που βλέπω samsung και exynos παρόλο που είναι στο antutu ελάχιστα πιο δυνατός θα έκλεινα προς τον dimensity.

Σαν οθόνη και κάμερα είναι στα ίδια, σε αυτονομία το nothing έχει κατά λίγο καλύτερη και πιο γρήγορη φόρτιση. Εκεί που σίγουρα υπάρχει διαφορά είναι στην εμφάνιση-design όπου το nothing είναι ξεχωριστό, είτε αρέσει είτε το σιχαίνεσαι... 

Εγώ θα προτιμούσα το nothing.

Αλλιώς πήγαινε με την λογική του συμφοριτη παραπάνω που έχει εν μέρη δίκιο στα περισσότερα...

Θα έβαζα στο παιχνίδι της σύγκρισης και τα Motorola edge 40 Neo, και αν δεν σε πειράζει το λογισμικό της Xiaomi το Redmi Note 13 Pro η Pro +.

Επεξ/σία από Payne83
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε αυτά τα χρήματα, είναι καλές περιπτώσεις και οι δύο, θα πρότεινα απο την προσωπική μου εμπειρία και το Redmi Note 13 Pro Plus, κανένα πρόβλημα μέχρι στιγμής εδώ και ένα τρίμηνο που το έχω. 

Μπορείς βέβαια να κοιτάξεις και το Realme 12+, φαίνεται αρκετά αξιόλογη επιλογή σε αυτά τα χρήματα, ενδεχομένως και το απλό Redmi Note 13 Pro που είναι και ο άμεσος ανταγωνιστής. 

Καλή πρόταση και το Motorola που ανέφερε ο συνάδελφος πιο πριν, έχει όμως θέμα με την αυτονομία κατά πολλούς και επίσης, έχει κυκλοφορεί εδώ και λίγες μέρες η νέα σειρά, η Edge 50 και στα συγκεκριμένα χρήματα, βρίσκεις το Edge 50 Fusion, δεν έχω διαβάσει κριτικές αλλά, ρίξε μια ματιά, πιστεύω είναι μια καλή πρόταση.

Επεξ/σία από tsimisdel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το moto edge 50 fusion δεν το ειχα στο μυαλο μου αλλα οντως φενεται καλο..βεβαια χανει σε αξεσουαρ οπως θηκες γιατι δεν κυκλοφορουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι καινούρια η συσκευή, δεν έχουν κυκλοφορήσει ακόμα αρκετά αξεσουάρ, εν καιρώ όμως πιστεύω θα εμπλουτιστεί η γκάμα τους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, tsimisdel said:

Είναι καινούρια η συσκευή, δεν έχουν κυκλοφορήσει ακόμα αρκετά αξεσουάρ, εν καιρώ όμως πιστεύω θα εμπλουτιστεί η γκάμα τους. 

Επισημα παντως κανενας δεν το εχει σαν συσκευη μονο καποια σκρουτζομαγαζα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...