Προς το περιεχόμενο

Micro ATX ΜΒ Που μπορούμε να βρούμε


sotris99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από ότι παρατήρησα σε μια βόλτα που έκανα σε μερικά μαγαζιά πληροφορικής δεν κατάφερα να βρώ micro atx motherboards.

Που μπορώ να βρώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sotris99 pali edo?bres alla topic sxetika me auto kai tha deis oti sto exoteriko tha katafereis na breis very small boards.edo stin ellada trelo search thelei.

 

ena katastima einai dimitrakopoulou 104 athina,koukaki.na ztiseis asrock board.tilefono den exo pare apo 131.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

exoume sto plaisio tetoio tower me board kai psu alla an thymamai kala tsouzei arketa kai den to polyaggizei o kosmos. episis se kali timoula eixa dei ston pouliadi kapoia stigmi... ;)

 

To έχω δεί 297 ευρώ είναι πολλά για mobo kai case.

Έχω δεί ένα asus mobo και case 240 euro.

 

Εγώ όμως θέλω μόνο mb και μόνο case. Πάνω από εκατό ευρώ δεν νομίζω να πάει!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

an itan na to parei etoimo to briskeis kai stin oktabit to msi kai terma.allo na to ftiaxeis esi.panto gia mikro psu stin galia ixa akousei .:)milame gia cube pc kai oxi small tower na ipotheso

Αυτό είναι πολύ καλύτερο από του πλαισίου σαν barebone πάντα.

 

για cube pc ή small desktop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.e-shop.gr/sql/show_per.phtml?id=PER.802216

 

Δεν είναι cube, αλλά όταν το είδα σε έναν φίλο, κάτω από την τηλεόρασή του στο καθιστικό , ζήλεψα απίστευτα! Μόνο να έβρισκα μία M/B Pentium III, για να φτιάξω κι εγώ ένα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.e-shop.gr/sql/show_per.phtml?id=PER.802216

 

Δεν είναι cube' date=' αλλά όταν το είδα σε έναν φίλο, κάτω από την τηλεόρασή του στο καθιστικό , ζήλεψα απίστευτα! Μόνο να έβρισκα μία M/B Pentium III, για να φτιάξω κι εγώ ένα...[/quote']

 

Καλά πότε το έβαλαν αυτό το κουτί?? Εχθές μπήκα και δεν είδα τίποτα!!! Μακάρι να βρούμε mb και επεξεργαστή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...