Προς το περιεχόμενο

2 isdn 64k =1 128k?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ithela na rotiso efoson sta windows xp iparxei i dinatotita na sindeese me dio diaforetikes sindromes isdn 64k tin idia stigmi.Ayto simenei oti trexei me 128K i thelei kapia sigkekrimeni rithmisi na valo sto netmod.(to rotao giati tixenei na exo 2 isdn 64k ke otan trexoun mazi stin usia den alazei ke tipota...prepei na valo kapia entoli?).

Thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

koita, auto den simainei oti tha exeis 1 isdn 128. Prepei na exeis 1 eidiko programma pou na enwnei ta dedomena pou erxonati apo tis 2 grammes. Palia kati eixa kataferei me mia isdn64 kai mia apli 56ara alla den sumferei kai den einai kai katholou stathero.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως έχω δοκιμάσει μαζί ISDN 64k και 56k dialup συγχρόνως. Κατέβαζα με 13kb με τη βοήθεια του προγράμματος GetRight χρησιμοποιώντας 2 segments. Το ένα χρησιμοποιούσε την ISDN και το άλλο την dialup.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ...

 

Το connection teaming είνια μία διαδικασία που ναι μεν θέλει δουλειά αλλά είνια επιτεύξιμη ... αξίζει όμως απλά για να δεις αν μπορείς να το κάνεις ... για τίποτα άλλο ... έχω ενώ σει δύο Netmod με connection teaming και έπαιζα δύο 128άρες ISDN ως μία 256 καθαρή επί εποχής που το DSL φάνταζε μακρινό όνειρο ... το ερώτημα είναι αν σε συμφέρει... κι εδώ έχω καταλήξει πως όχι ...

:( :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...