Προς το περιεχόμενο

NOVA se polles thleoraseis sygxronws!Ginetai???


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το έχεις δοκιμάσει ή όχι?

Πως θα κάνει αποκωδικοποίηση ο κάθε δέκτης χωρίς κάρτα?

η κάρτα είναι απαραίτητη! μόνος ο δέκτης δεν μπορεί να παίξει κλειδωμένα κανάλια. Άρα ένας δέκτης-κάρτα = ένα κανάλι. Δεν μπορεί οι άλλοι δέκτες να λειτουργούν ΣΑΝ να έχουν κάρτα ΧΩΡΙΣ να έχουν.... η εταιρία ΔΕΝ θα σου δώσει παραπάνω κάρτες για ευνόητους λόγους οπότε μόνο αν οι επιπλέον δέκτες έχουν παράνομες κάρτες μπορεί να γίνει...

και επαναλαμβάνω το έχεις δοκιμάσει ή υποθέσεις κάνεις?

 

 

Δεν μπορω να σου πω αν το εχω δοκιμασει η οχι.....Παντως υποθεσεις δεν κανω...:)..Οσο για τις ΚΑΡΤΕΣ:εγω ειπα οτι δεν απαιτουνται ντε και καλα 4 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΚΑΡΤΕΣ....Δεν ειπα ποτε οτι στο "slot" του δεκτη που μπαινει η καρτα δεν θα υπαρχει τιποτα....Υπαρχουν(απο οτι εχω "ακουσει)καποια "αξεσουαρ" που η ουσιαστικη τους λειτουργια ειναι να "μοιραζουν" τη μια καρτα και στους υπολοιπους δεκτες.Αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Όπως καταλαβαίνετε το μοίρασμα της εικόνας του "μπουκέτου" σε άλλες τηλεοράσεις, εντός και εκτός σπιτιού γίνεται αλλά επειδή νομικά είναι παράνομο, δεν μπορεί να απαντηθεί εδώ καθώς το site μπορεί να υποστεί κυρώσεις.

Γενικά στο σπίτι, για να μοιραστεί το σήμα θέλετε την original κάρτα και έναν δέκτη πολύ γνωστό- ο οποίος έχει δυνατότητες δικτύωσης-, για κάθε τηλεόραση που θες να βλέπεις. Ο δέκτης που δίνει η εταιρεία δεν κάνει για τέτοια δουλειά. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως καταλαβαίνετε το μοίρασμα της εικόνας του "μπουκέτου" σε άλλες τηλεοράσεις' date=' εντός και εκτός σπιτιού γίνεται αλλά επειδή νομικά είναι παράνομο, δεν μπορεί να απαντηθεί εδώ καθώς το site μπορεί να υποστεί κυρώσεις.

Γενικά στο σπίτι, για να μοιραστεί το σήμα θέλετε την original κάρτα και έναν δέκτη πολύ γνωστό- ο οποίος έχει δυνατότητες δικτύωσης-, για κάθε τηλεόραση που θες να βλέπεις. Ο δέκτης που δίνει η εταιρεία δεν κάνει για τέτοια δουλειά. :wink:[/quote']

 

Symfwnw......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...