Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για αγορά Laptop


kgliat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγαπητοί φίλοι ζητώ τη βοήθειά σας...Φίλος θέλει να πάρει ένα LAPTOP για normal σε γενικές γραμμές χρήση..Αρχειοθέτηση πελατών για τη δουλειά του, χρήση Internet, να βλέπει ταινίες DVD - να έχει και τη δυνατότητα να γράψει και DVD ταινίες -CD μουσικής (αντίγραφα..) (δηλαδή εκτός από CD recordig και DVD Recording), χρήση MS OFFICE, σύνδεση μέσω IRDA φαντάζομαι με το κινητό του για αποστολή καταλόγου - και τέτοιες άλλες χρήσεις..Δεν υπάρχουν δηλαδή extreme απαιτήσεις, αν τα λέω καλά....Kι όχι σε καθημερινή βάση τέτοιες εφαρμογές.....

 

Είναι διατεθειμένος να διαθέσει έως 1500€ (μαζί με ΦΠΑ). Αν είναι δυνατόν να υπάρχουν κι άτοκες δόσεις θα ήταν καλύτερα..

 

Εχω χαθεί στο χάος του WEB..Εχω ψάξει και σε παλαιότερα topics, αλλά δυστυχώς ΔΕ βρήκα άκρη..

 

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά για τις προτάσεις σας :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kalispera' date='

 

Mia erotisi, o filos sou, tha xrisimopiiei tin idiotita tis foritotitas tou laptop (dld ton niazei i bataria,i apodosi xoris reuma ktl)?

 

(Genikos ftines liseis dinei oi acer me sxetika kala laptop os pros tin timi tous..)[/quote']

 

Yeap!! Ως επί το πλείστον, το laptop πρόκειται να είναι στο ρεύμα..Οπότε..περιμένω προτάσεις παιδιά..κάπου έχω χαθεί στα specifications.. :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...