Προς το περιεχόμενο

Protaseis gia games, Please!


random

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια βοήθεια παρακαλώ,<BR>θα περάσω συντομα απο τον "πειρατή της γειτονιάς" για ψώνια...<P>Αν μπορειτε να μου προτείνετε μερικα pc-games γιατι δεν παρακολουθω πολυ τις νεες κυκλοφορίες. Δηλαδή απέχω κανα χρόνο. <P>Θα πάρω σίγουρα το Fifa 2001.<BR>Αλλο ?<BR>Εχει βγει νέο Red Alert ?<P>θελω τυπου Racing, Quake/FPS, Red Alert, <BR>Freespace, καταλάβατε..<P>δεν ασχολουμαι με RPG, Adventure, Diablos...<P>Ξέρω, όλα υπάρχουν online, αλλα με 4μελή οικογένεια ,1 τηλέφωνο, δουλειά, και χαλασμένο cdrw.. .. χέσε..<P>που να κατεβάζω 300-600 mega!<BR>καλύτερα να δώσω 1500 δρχ.<P><BR>Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει βγει το Read Alert 2 αλλά κάποιοι λένε ότι δεν είναι και τόσο καλό...<P>Πάντως, για να είσαι σίγουρος τι "αγοράζεις", δοκίμασε τα demo που κυκλοφορούνε από τα περιοδικά του χώρου πρώτα και μετά αποφάσισε...<P>Στις άμεσες "αγορές" μου, είναι το Deus Ex και το Colin Mc Rae 2 (όπως και το Fifa 2001 αν και το έχω σε Playstation)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για FPS που δεν προορίζεται για on-line deathmatches προτείνω Soldier of Fortune, και Half-Life + Mission Pack: Opposing Force.<BR>Για on-line Quake 3 Arena & Unreal Tournament<P>Πολύ της μόδας και τα squad FPS που ενσωματώνουν και στοιχεία στρατηγικής - ελέγχου ομάδας όπως τα Rainbow Six, Hidden & Dangerous και SWAT 3.<P>Racing καλά είναι τα F1 - 2000, NFS 5 Porsche, Superbikes 3000 κ.α. (αν δεν έχεις καλό σύστημα, ΑΓΟΡΑΣΕ!!)<P>Από νέα strategy δεν ξέρω πολλά πράγματα. Το Red Alert 2 δεν το είδα αλλά πολλοί το αντιπάθησαν με την πρώτη ματιά (άδικο μου φαίνεται). Μου άρεσε τα Metal Fatique.<P>Imagine smile.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LOIPON (o logos pou grafw mw kefalaia einai giati ine varisimanto auto pou tha pw) smile.gif <P>NA PAS NA PAREIS ME KLEISTA TA MATIA TO "RALLY MASTERS"...TO PAIXNIDI EINAI SKETI KAVLA (meta sygxwrisews).<P>p.s.Milame gia rally (WRC) fisika etsi...Egw prosopika exw pathei koloplaka!!!!kai to sistinw anepifilakta

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...