Προς το περιεχόμενο

Τα αναντικατάστατα FREEWARE που χρησιμοποιούμε!


nemos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.betternet.co

 

Κάποιο γνώμη για αυτό?

το χρησιμοποιώ σαν επέκταση του chrome για να μπαίνω στα γνωστα σιτε του θειου. Κανενα πρόβλημα δεν εχω. Βιντεακια στο yt φορτώνουν απελπιστικά αργα βεβαια.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια κανενα προγραμα για επεξεργασια μουσικης σε καναλια?? Δλδ να παρω ενα τραγουδι πχ mp3 και να το μεταφερω στο προγραμα σε καναλια και να απομονωσω καποιο οργανο κλπ.Υπαρχει κανενα τετοιο προγραμμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω ρε παιδια.Εφυγε!!!

 

ΠΟΛΥ καλο freeware το revo-uninstaller για να ειμαι και επι του θεματος.

 

Το Revo uninstaller ειναι όντως καλό όπως επίσης και το IObit uninstaller (ίσως και καλύτερο)  -_-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Revo uninstaller ειναι όντως καλό όπως επίσης και το IObit uninstaller (ίσως και καλύτερο)  -_-

Το IObit κατα την αποψη μου δεν ειναι τοσο καλο λογο του οτι βγαζει "διαφημησεις" για installation αλλων προγραμματων της IObit.Αποψη μου παντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το IObit κατα την αποψη μου δεν ειναι τοσο καλο λογο του οτι βγαζει "διαφημησεις" για installation αλλων προγραμματων της IObit.Αποψη μου παντα.

Είναι ανάλογα του τι ζητάς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kανένα link με οδηγίες χρήσης;  (αχρείαστο να είναι  :unsure:)

αφαιρεις τον ιο με διαφορα προγραμματα σε ασφαλη λειτουργια (malwarebytes antimalware, superantispyware, hitman pro, adcleaner, emsisoft emergency kit, eset online scanner)

 

μετα σε κανονικη λειτουργια μπαινεις στο shadow explorer και επιλεγεις μια προηγουμενη ημερομηνια απο αυτη που εγινε η ζημια και ευχεσαι να εισαι τυχερος και να σου βρει ολα τα αρχεια. Καποιες φορες το shadow explorer δυστυχως δεν λειτουργει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...