Προς το περιεχόμενο

Τα καλύτερα Service εταιριών υπολογιστών & περιφερειακών


karib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποιες εταιρίες πληροφορικής(προσοχή-όχι καταστήματα λιανικής πώλησης), που είναι εξουσιοδοτημένα-επίσημα service προιόντων υπολογιστών και των περιφερειακών τους, είχατε την 'τύχη' να δοκιμάσετε?

Μείνατε ευχαριστημένοι ή όχι και γιατί? Πόσο γρήγορα και καλά σας εξυπηρέτησαν?

 

Αχρείαστα να είναι τα service των εταιριών αλλά όλοι περνάμε αυτές τις πόρτες κάποια στιγμή και καλό είναι να ξέρουμε τι είδους αντιμετώπιση μας περιμένει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Os texnikos prepei na po pos to kalitero service sta pragmata pou exo parei ana ta xronia to exo kanei ego. ! :)

 

Και εγώ επίσης. Μην είσαι πλεονέκτης !!! :lol: :lol: :lol: :lol:

 

karib, ο HamerZ, είπε εντός εγγύησης.

Να πω και για την HP ότι θέλει λίγο τρέξιμο.

Τελευταία φορά που χρειάστηκα την HP, έβαλα την μαμά εταιρία να τους βάλει χέρι γιατί με είχαν στο γράψιμο.

Μέχρι και στο κινητό με πήραν αφού η μαμά εταιρία του έστειλε χεστικό σημείωμα.

 

Τέλος να πω ότι η τελευταία εμπειρία με service ήταν από την Microsoft για το Service Pack 2 και ομολογώ ότι εξεπλάγην από τη σχεδόν τέλεια εξυπηρέτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

HamerZ :shock: :shock: :shock: prepei na eisai o monadikos efxaristimenos apo tin HP hellas :P sta magazia parakalame na min xalasei tpt HP...

gia 3 DLT aksias 2000 to kathena agorasmena prin 2 mines trexame 5mines:shock:

 

alaksan to 1 proti vdomada vgike off to epistrefoume kai mesa se 3 vdomades erxete new....afou to pirame doulepse 1 mina kai pali off to girname piso....kai DEN EIXAN PERASEI TO NEO SERIAL...kai i apantisi.... kirie to mixanima afto den iparxei...afto pou krataga sta xeria mou....meta apo 1 mina trekse kane dikse mas to alaksane :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια κανετε λαθος.

Το αλλο thread μιλα για καταστηματα πληροφορικης.

 

Αν διαβασετε καλα το αρχικο μου μυνημα, θα δειτε οτι εξαιρω τα καταστηματα λιανικης.

 

Μιλω δηλαδη για την περιπτωση που εχεις να κανει με service επισημης αντιπροσωπειας.

Πχ σου χαλα το laptop και αν και το εχεις αγορασει απο πλαισιο, για να στο φτιαξουν δεν πας στο πλαισιο αλλα στην αντιστοιχη αντιπροσωπεια-service.

 

Οποτε αυτο το thread ειναι κατι εντελως νεο και καινουριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την HP το μόνο που έχω να πω είναι ότι δεν θέλω να χαλάει τίποτα που να είναι HP.

Από την Fujitsu-Siemens ένα laptop σε εγγύηση το έστειλαν επισκευασμένο σε 2 μέρες.

Με την sony Hellas είχα κάτι προβληματάκια με μια οθόνη που αν και είχε 2 χρόνια εγγύση αντικατάστασης, την έστειλα στην sony και μου την έστειλαν επισκευασμένη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...