Προς το περιεχόμενο

ζητειται αντιπαλοs


gayros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

wishmaster ευχομαι να εισαι ο αντιπαλοσ που ψαχνω γιατι εδω και ενα μηνα δεν παιζω καθολου iss-γιατι ολοι οι αντιπαλοι μου φευγουν παντα με ταριφα πεντε γκολ.οσο για τον ntsili ειναι ο καλυτεροσ μου πελατησ αν και τον εχω χασει τωρα τελευταια μηπωσ φταινε οι πενταρεσ χεχεχε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re ntsili οχι και εσυ ρε να μα πεισ οτι ξερεισ pro,θυμασαι στο τηλεφωνο που σου ελεγα τη συστημα να παιξεισ και μου λεγεσ,σε ευχαριστω ρε φιλε γαυρε,θα παω να τουσ κανω ρομπα..,ρε ntsili δεν χρειαζεται να σε παιξω η πενταρα ειναι αυτονοητη αντε και για σημερα σε παιζω με το ενα χερι δεμενο με το σπασμενο ξερεισ...χαχα.παρε και μερικεσ οδηγιεσ για σημερα και μονο για σενα..τετραγωνο+χ=ντριμπλα χ=πασα τετραγωνο=σουτ μαθε αυτα τα βασικα και τα λεμε πελατη μου..χεχε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xexe...basika pelates einai oi gavroi(asxeta na twra teleutaia exoume ginei kai emeis oi aektzides)<BR>...<BR>egw pantws sou eipa na sou kanw mathimata gia mesous xristes kai esi arneisai.Sto ksanalew:mi fovasai gia to oikonomiko-tha to rithmisoume me 160 doseis...<BR>...kai afou blepw oti mou les ta poli basika tha sou kanw mia erwtisi: pio(a) koumpi(a) prepei na patiseis kai me POIO tropo wste o paixtis na kanei tin gnwsti kinisi tou ronnaldo(=koftos vimatismos me mpalla stin katoxi)...<p>[This message has been edited by ntsili (edited 02-04-2001).]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σου κανω μια ερωτηση΄τη διαφορα εχει ο ntsili απο την αεκ=φυσικα καμια και οι δυο κοβουν την ιδια ταριφα και αυτη ειναι το νουμερο 6 χαχαχαχα.ntsili ευχαριστω για τα μαθηματα ομωσ ξερεισ οτι για να σου κανω μαθηματα ειδικα εσενα και το λοττο να κερδισεισ δεν σου φτανουν χεχε.μεχρι εχθεσ στο pro τη κοφτη τριπλα την περναγεσ για κοφτο μακαρονακι χαχαχα.τελοσ αντε για τα γενεθλια σου θα σου κανω δωρο(μπορεισ να το αλλαξεισ το δωρο)μια ξεκουμπωτη ρομπα και μαλιστα εφαρμοστη χαχαχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...