Προς το περιεχόμενο

ΕΠΙΛΟΓΗ MODEM ROUTER ADSL/ISDN KAI ΣΥΝΔΕΣΗΣ


papapan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδία θα ήθελα επειγόντως αν γίνεται να με συμβουλέψετε για MODEM ROUTER ADSL/ISDN 4port και τη σύνδεση να επιλέξω (αξιοπιστία, τιμή)

 

Μόλις σήμερα ενεργοποιήθηκε από τον οτε η γραμμή 384dsl και όπως καταλαβαίνετε ακόμα και σήμερα θα ήθελα να τελειώνω με τις αγορές.

 

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλοριζικη η γαρμμη.Για modem κοιτα το Zyxel650.

 

Για provider ...περι ορεξεως ουδεις λογος.Κοιτα αναμεσα σε forthet,tellas και Altec telecom (acn). :D :D :D

 

Καλα κατεβασματα. :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Exw HOL kai nomizw exei tis kaluteres times (sun oti mporeis na sundeesai me opoion tropo 9eleis). Epishs den eixa pote problhma, kai opote epefte kanenas server de diarkouse polu kai eixa enhmerwsh apo to support. Genika polu euxaristhmenos. Egw exw Alcatel 510i (mono ethernet sundesh me 1 port pou me ena hub to kaneis router), apo to opoio eimai polu euxaristhmenos epishs. Nomizw to idio me 4 ports 9a sou kanei kalh douleia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια καλη λυση ειναι και easy της tellas που σου δινει δωρεαν modem router (Crypto) και με τη συμπληρωση ενος χρονου σου κανει αναβαθμιση της γραμμης δωρεαν σε 512/128.Απλα θελει 12μηνο συμβολαιο. :twisted: :twisted: :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Egw exw Alcatel 510i (mono ethernet sundesh me 1 port pou me ena hub to kaneis router),

φιλε μαλλον μπερδευεις το μοντελο...εγω εχω το ιδιο και εχει 4-ports και switch.οποτε δεν χρειαζεσαι τπτ αλλο για να μοιρασεις το ιντερνετ και να κανεις και δικτυο.

Φιλε Papapan εγω εχω το πακετο της Forthnet και ειμαι ικανοποιημενος..παντος ειναι καλη προσφορα.Αμα το υπολογισεις για 10 μηνες πληρωνεις 15Ε/μηνα.δεν ειναι πολλα νομιζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ομως εχω γραμμη η τελας νομιζω στην προσφορα εχει και γραμμη.

 

Μπορεις να μεταφερεις την υπαρχουσα γραμμη στην tellas.Το ρωτησα χθες και εδωσα το ΟΚ για τη δικη μου. :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Θεσσαλονίκη που μπορώ να βρω το Alcatel 510i σήμερα αύριο ή 650H Zyxel

Γιατί με βλέπω με το COOPERJET ROUTER/modem 811 ADSL/ISDN από το πλαίσιο.

Αυτό λέει τίποτα?

 

Γιάννης_(Platano) μολις σημερα εγινε η ενεργοποιηση πως θα την μεταφερω χωρις χρηματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Γιάννης_(Platano) μολις σημερα εγινε η ενεργοποιηση πως θα την μεταφερω χωρις χρηματα?

 

Τηλεφωνικα στο 13800

 

:D :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Egw exw Alcatel 510i (mono ethernet sundesh me 1 port pou me ena hub to kaneis router)' date='

[/quote']

φιλε μαλλον μπερδευεις το μοντελο...εγω εχω το ιδιο και εχει 4-ports και switch.οποτε δεν χρειαζεσαι τπτ αλλο για να μοιρασεις το ιντερνετ και να κανεις και δικτυο.

 

De to mnperdeuw. to 510i bgainei se duo geuseis :) mia ksinh (to diko mou) kai mia glukia (to diko sou) :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το πήρα απο τον πΟΤΕ όταν έκανα τη σύνδεση. Ίσως αν δοκιμάσεις τον πΟΤΕ για την αγορά σου; (ακούγεται λίγο τραγικό βέβαια ... αλλά δε βρίσκω κάποιο κατάστημα να το έχει). Σαν εταιρία πολύ καλά προϊόντα βγάζει και η Dlink (αν και δεν έχω προσωπική εμπειρία), και είναι και φτηνή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...