Προς το περιεχόμενο

Nova σε 2 επιπλέον τηλεοράσεις με το ίδιο κανάλι!Πώς???


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα.

 

Έκανα ένα search αλλά όλοι ρωτούσαν πως θα δουν σε 2 τηλεοράσεις διαφορετικό κανάλι. Εμένα με ενδιαφέρει να βλέπω το ίδιο κανάλι σε άλλες 2 τηλεοράσεις εκτός από την TV που θα είναι συνδεδεμένη στον Panasat. Ξέρω ότι μπορώ να το κάνω αυτό σε 1 τηλεόραση με μια ασύρματη συσκευή. Δεν ξέρω όμως (όσο και αν ρώτησα δεν πήρα απάντηση) αν γίνεται να συνδέσω και 2η ασύρματη συσκευή πάνω στον panasat για να βλέπω και σε 2η τηλεόραση.

 

Sorry αν είμαι κουραστικός.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμένο το ξέρω αλλά είναι για 2 τηλεοράσεις ή μόνο μία? Σε ένα κατάστημα με ηλεκτρονικά που ρώτησα μου είπαν ότι κάνει μόνο για 1 επιπλέον τηλεόραση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμένο το ξέρω αλλά είναι για 2 τηλεοράσεις ή μόνο μία? Σε ένα κατάστημα με ηλεκτρονικά που ρώτησα μου είπαν ότι κάνει μόνο για 1 επιπλέον τηλεόραση.

 

Δάσκαλε ξέρεις να μου πεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re paidia me afto

http://www.msg-shop.gr/product.asp?id=5688

exeis tin idia eikona kai ixo ap oto dekti sou i to dvd player sou k.l.p se 2 tileoraseis!!!an thelete akoma mia epipleon

tote pernete ena parapano dektaki

http://www.msg-shop.gr/product.asp?id=5689

 

apla pramata!!

@polidis exeis pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hello, δυο απλα warnings στους υποψηφιους αγοραστες (εχω το ιδιο προιον αλλα οχι απο το μαγαζι που αναφερθηκε). Πρωτο: Αν εχετε wireless networking access point, κανει παρεμβολες (ριχνει την ποιοτητα του connection ελαχιστα) αλλα κυριως: κανει "νερα" στην οθονη. Εχει τρια καναλια διαφορετικα και εχω δοκιμασει ολους τους συνδυασμους και με τα 11 καναλια του wireless και ολα δειχνουν να εχουν προβλημα -αλλα λιγοτερο, αλλα περισσοτερο-. Η μονη λυση για να το δουλευω ειναι να βγαζω το access point απο την πριζα οταν δεν το θελω. Και δευτερο: Δεν εχει SVHS εισοδο, αλλα μονο composite. Αν εχετε scart εξοδο, το θεμα λυνεται με καποιον ανταπτορα, αλλα αν εχετε αλλο δεκτη (οχι panasat) που βγαζει μονο SVHS, εχετε προβλημα.

Ελπιζω να βοηθησα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί εννοείς αν έχουμε WNAP??? Αυτό που θέλω να κάνω εγώ είναι να βλέπω σε άλλες 2 τηλεοράσεις. Αυτό που λες δεν το καταλαβαίνω. Για το scart που λες δεν έχω πρόβλημα με panasat είμαι.

 

Εσύ Δάσκαλε τα έχεις δοκιμάσει και τα 2 που αναφέρεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Never mind. Εννοω επειδη ειναι ασυρματο προιον -σε εμενα τουλαχιστον- μπλεκεται με το access point μου. Για να μην ξερεις ομως τι ειναι, μαλλον δεν εχεις τετοιο οποτε αγορασε το αφοβα, τη δουλεια σου θα στην κανει μια χαρα ! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...