Προς το περιεχόμενο

Championship Manager 2001 bug


Jikail

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω το Championship Manager 2001 και δεν μπορώ να παίξω γιατί κολλάει.Συγκεκριμένα κολλάει στο σημείο που γεμίζει την μπάρα με το "Player History" μετά από την επιλογή "New Game".Μήπως ξέρετε τί μπορει να φταίει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω αντιγράψει.Το θέμα είναι ότι το παιχνίδι κάνει κανονικά την εγκατάσταση και κολλάει όταν πάω να παίξω.Τί crack μπορεί να χρειάζεται;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<BLOCKQUOTE><font size="1" face="Verdana, Arial">quote:</font><HR>Originally posted by Jikail:<BR><B>Το έχω αντιγράψει.Το θέμα είναι ότι το παιχνίδι κάνει κανονικά την εγκατάσταση και κολλάει όταν πάω να παίξω.Τί crack μπορεί να χρειάζεται;;;</B><HR></BLOCKQUOTE><P>Auto pou sxedon sigoura tha kanei sthn periptosh sou:Kane full install to paixnidi,psakse crack No-CD sto <A HREF="http://www.megagames.com" TARGET=_blank>www.megagames.com</A> sta GameFixes kai treksto crack...Tha prepei na paizei... smile.gif<P>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως ξέρει κανείς πως γίνεται να μην εμφανίζονται τα αποτελέσματα κάθε ημέρας στην μπάρα που είναι στο κάτω μέρος της οθόνης;Είναι πολύ σπάσιμο να περιμένεις 3 λεπτά κάθε μέρα (ημέρα στο παιχνίδι) για να δεις ένα σωρο μπαρούφες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...