Προς το περιεχόμενο

Upcoming Movies - Τι θα δούμε προσεχώς


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν είμαι σίγουρη αν εδώ γράφουμε μόνο σοβαρές-υψηλού budget ταινίες αλλά οι φίλοι minion-funs θα με καταλάβουν ! 

 

Αλλοστε δεν βρήκα θέμα για animation οποτε πως αλλιώς θα μοιραστώ την χαρά μου?

 

Ερχεται ταινία μονο με τα MINIONS!... :D

http://www.imdb.com/title/tt2293640/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Source.png Πηγή: Jurassic World

 

 

Πως το βλέπετε; Ως φαν του Jurassic Park δεν ενθουσιάστηκα... Ξεφεύγει αρκετά από τα στάνταρ του. Υπερβολική χρήση cgi για σκηνικά και δεινόσαυρους, απ ότι φαίνεται και σχετικά κακής ποιότητας (βλέπε πχ θαλάσσιο τέρας και καρχαρία). Οι δε χαρακτήρες με μια πρώτη ματιά σχετικά αδιάφοροι και ειδικά ο ρόλος της Howard δε ξέρω αν ταιριάζει σε ιστορία JP.

Το στόρυ έχει ποτένσιαλ για μια καλή περιπέτεια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Source.png Πηγή: Jurassic World

 

 

Πως το βλέπετε; Ως φαν του Jurassic Park δεν ενθουσιάστηκα... Ξεφεύγει αρκετά από τα στάνταρ του. Υπερβολική χρήση cgi για σκηνικά και δεινόσαυρους, απ ότι φαίνεται και σχετικά κακής ποιότητας (βλέπε πχ θαλάσσιο τέρας και καρχαρία). Οι δε χαρακτήρες με μια πρώτη ματιά σχετικά αδιάφοροι και ειδικά ο ρόλος της Howard δε ξέρω αν ταιριάζει σε ιστορία JP.

Το στόρυ έχει ποτένσιαλ για μια καλή περιπέτεια.

 

Δυστυχως πολυ μετριο φαινεται... και αμα φαινεται ετσι το τρειλερ, φανταζομαι πως θα ειναι η ταινια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ταινία με την ζωή του Alan Turing πότε είναι να βγει; Νομίζω θα την έπαιζε ο Bale.

 

25 Δεκεμβριου βγαινει στην Ελλαδα, o Benedict Cumberbatch παιζει και λεγεται "The imitation game"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως πολυ μετριο φαινεται... και αμα φαινεται ετσι το τρειλερ, φανταζομαι πως θα ειναι η ταινια.

Μπορεί να είναι από τις περιπτώσεις που η ταινία θα είναι καλύτερη από το τρέιλερ.

Με χάλασαν και κάποιες ακραίες αμερικανιές (ακόμα και για Jurassic Park), όπως η δημιουργία του υβριδίου δεινοσαύρου καθώς και του θαλάσσιου τέρατος που βλέπουμε, το οποίο φαίνεται αρκετά fake σε αντίθεση με τα animatronics του Spielberg και ξεφεύγει αρκετά από αυτά που ξέραμε. Επίσης το ότι το ταϊζουν με λευκό καρχαρία συγκεκριμένα (αν δε κάνω λάθος) που είναι προστατευόμενο είδος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω η τελευταια σκηνη τουλαχιστον να ειναι ο μηχανοβιος και οι VRaptors και καλα τρεχουν μαζι να ξεφυγουν απο κατι, οχι οτι συνεργαζονται

Αν δουμε και βελισεραπτορες domesticated ζητω που καηκαμε

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι σκηνές που εχει το ted να τον κρατανε για να κανουν τα γυρισματα εχουν ενδιαφερον.θα ηθελα να δω ολη τη πρωτη ταινια ετσι χωρις τα εφε δεν ξερω γιατι.. :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα περιμένουμε μέχρι τις 15 Ιανουαρίου για το Nightcrawler (Νυχτερινός Ανταποκριτής ο ελληνικός τίτλος) με τον Jake Gyllenhaal...

 

 

Ελληνικος προγραμματισμος ftw. Αυτο και το birdman εχουν παει πολυ αργα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...