Προς το περιεχόμενο

Upcoming Movies - Τι θα δούμε προσεχώς


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πήγα cinema πιο πολύ επειδή έπρεπε να δω τον χαρακτήρα, αφού παίζει και στο endgame, αλλά τελικά μου άρεσε πολύ η ταινία.

Επίσης μιλάμε για δυνάμεις ήρωα που είναι game changing για τους avengers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

THE ART OF SELF DEFENSE Teaser Trailer (2019) Jesse Eisenberg Movie
Η θα είναι με διεστραμμένα καλό σενάριο ή πατάτα. Πάντως δείχνει να είναι καλούτσικη/υποσχόμενη.

Download video

 

  • Like 13
  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dark Phoenix (2019 - Καλοκαίρι)

Η "Captain Marvel" των X-Men που είναι από μονή της αντίθετο σε αυτούς στρατόπεδο.

Για καλοκαιράκι μόνο αυτό με ιντρίγκαρε λίγο...

Download video

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 minutes ago, ThReSh said:

Έχουμε και το νέο Spiderman τότε...

Το ξέρω και αυτό μου άρεσε, έχει και το αστείο στοιχείο μέσα του αλλά το Dark Phoenix πιο πολύ. Γενικά όταν οι x-men τους πήγαν πίσω στο χρόνο τα studios άρχισα να βλέπω από τι ξεκίνησε ο κάθε χαρακτήρας μου άρεσε πολύ, ιδικά το πρωτο που Xavier και Magneto ψάχνουν για mutants να τους πάρουν σε ακαδημία το διασκέδασα, και μόνο το cameo του Hugh Jackman σαν wolverine με "έλιωσε" η "απάντηση του" στο κάλεσμα.

Spoiler
Download video

 

 

5 hours ago, firepc said:
Download video

Είδα το full trailer πριν 2 εβδομάδες που μου έστειλε κολλητός σε mail πριν κυκλοφορήσει φυσικά δεν μπορεί ούτε μπορώ να το ανεβάσω εγώ αν η εταιρία διανομής δεν πει ΟΚ. Προσκυνώ Ταραντίνο και το ταίριασμα Di Caprio και Brand Pit θα έχει ενδιαφέρον το αποτέλεσμα, για μένα λόγο Ταραντίνο είναι εγγύηση.

Επεξ/σία από Mindworm
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 20/03/2019 at 22:15, Mindworm said:

Το ξέρω και αυτό μου άρεσε, έχει και το αστείο στοιχείο μέσα του αλλά το Dark Phoenix πιο πολύ. Γενικά όταν οι x-men τους πήγαν πίσω στο χρόνο τα studios άρχισα να βλέπω από τι ξεκίνησε ο κάθε χαρακτήρας μου άρεσε πολύ, ιδικά το πρωτο που Xavier και Magneto ψάχνουν για mutants να τους πάρουν σε ακαδημία το διασκέδασα, και μόνο το cameo του Hugh Jackman σαν wolverine με "έλιωσε" η "απάντηση του" στο κάλεσμα.

  Reveal hidden contents
Download video

Είδα το full trailer πριν 2 εβδομάδες που μου έστειλε κολλητός σε mail πριν κυκλοφορήσει φυσικά δεν μπορεί ούτε μπορώ να το ανεβάσω εγώ αν η εταιρία διανομής δεν πει ΟΚ. Προσκυνώ Ταραντίνο και το ταίριασμα Di Caprio και Brand Pit θα έχει ενδιαφέρον το αποτέλεσμα, για μένα λόγο Ταραντίνο είναι εγγύηση.

Μπες vpn και ανεβασε το!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...