Προς το περιεχόμενο

ADSL User Database Αναμονή-Ενεργοποίηση (πίνακας 1η σελίδα)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=12365&page=1

Λόγω ελείψης χρόνου και επειδή δεν μπαίνω πλέον συχνά στο insomnia εαν θέλετε να μπουν τα στοιχεία σας στον πίνακα μπορείτε να το κάνετε απο το αντιστοιχο φορουμ του adslgr.Ευχαριστώ για την κατανόηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 91
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Μεγαλε μηπως παιζει να δουμε κ εμεις απο Θεσσαλονικη σε τι dslam πεφτουμε? Η μηπως εδω εχει μονο ενα ειδος. Αν ναι ποιο ειναι αυτο? Εγω εχω αγορασει ADSL in a BoX πριν 6 μερες και φυσικα ως τωρα δεν εχω ενεργοποιηθει... Υπολογιζω με το νεο ετος γιανα πεφτω μεσα.. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ πάντως σε intracom πριν μιά βδομάδα έκανα αίτηση η γραμμή ήταν έτοιμη σε 1,5 μέρα περίπου και δούλευε άψογα (384/128) απο την πρώτη στιγμή με 40kbps downloads πολύ άνετα παρα τα διάφορα που ακούγονταν για τα dslam στην ηλιούπολη.. να ευχηθώ καλή τύχη σε όσους περιμένουν όμως γιατι και μένα 1,5 μέρα με είχε φαει η αγωνία ποτε πως και αν θα λειτουργεί :)

 

-- Να γίνω πιό συγκεκριμένος Ηλιούπολη Αθήνας --

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερείς το γελοίο στην όλη υπόθεση είναι ότι αν μας έλεγαν οι ηλίθιοι του ΠοΤΕ ότι ξέρετε παιδιά θα φιαχτεί η όλη ιστορία ΣΙΓΟΥΡΑ στις τάδε του μήνα δεν θα γινόταν όλο αυτό το θέμα.

 

Αυτό που με τρελαίνει εμένα είναι ότι όποτε πέρνω τηλέφωνο να ρωτήσω τι γίνεται ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. Το καλύτερο μου το είπαν σήμερα από τον ΠοΤΕ Αιγάλεω.

 

"Ξέρετε μου λένε Κύριε και ο Θεός δεν έφιαξε τον κόσμο σε 1 μέρα"

 

Μας δουλεύουν κι όλας οι σαπιοκόλιδες.

Εγώ αρχίζω να το πέρνω απόφαση. Δεν το πολυσκέφτομαι πια. Αφού δεν μπορώ να βγάλω άκρη με τους ηλίθιους. Το περίεργο είναι ότι το θέμα δεν έχει φτασεί στα κανάλια. Αυτοί πάντα ψάχνουν για σκάνδαλα των δημοσίων υπηρεσιών. Πολύ περίεργο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 Οκτώβρη έκανα αίτηση και ακόμα στο περίμενε.

Περιοχή Αττική-Καλλιθέα.

DSLAM : SIEMENS φυσικά

Είδος Σύνδεσης Οτε 384/128 .

 

Αχ βρε πΟτε σε ευχαριστώ που με έμαθες ότι τα απλά πράγματα είναι τελικά και τα πιο σημαντικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mandilarator, και έχουμε πολύ ψωμί ακόμη...

Arouraios, πέθανα στα γέλια με την απάντηση που σου εδωσαν αχχααχαχ απιστευτο θράσος ρε σι..Μην περιμένετε απολύτως τπτ αυτην την εβδομάδα δεν προχωράει τπτ..απο το νέο έτος και μέσα ιανουαριου θα αρχίσουν να κάνουν κατι..να το θυμάστε αυτο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε βέβαια σιγά μην κάτσουν να σχοληθούν χρονιάρες μέρες με τόοοοοσο σοβαρά θέματα l0oo0l. Κάτσε να γυρίσουν οι περισσότεροι από τις χριστουγεννιάτικες άδειες και τότε κάτι μπορεί να γίνει (και πάλι όχι σίγουρα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...