Προς το περιεχόμενο

Παρακαλώ μία βοήθεια με Lucasarts


jimakos00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να ξεκινήσω λέγοντας ότι έχω έναν Athlon 800, 128 Ram, TNT2 M64.<BR>To πρόβλημα μου είναι ότι αντιμετωπίζω κάτι παράξενα κολλήματα με παιχνίδια της Lucasarts (μπορεί και να μου φαίνεται).<BR>Έχω πάρει το "The Curse Of Monkey Island" εδώ και μερικές ημέρες και μου κολλάει συνέχεια.Συγκεκριμένα κολλάει, όχι πάντα, όταν δείχνει βιντεάκια.Μπορεί δηλαδή να κολλήσει τη μία φορά σε ένα σημείο, και την άλλη, να το περάσει αυτό το σημείο και να κολλήσει σε άλλο.Δηλαδή αποκλείω να έχει πρόβλημα το CD. Δοκίμασα και απενεργοποίησα την επιτάχυνση της κάρτας γραφικών, "έκλεισα" όλα τα προγραμματα που "έτρεχαν" αλλά τίποτα.<BR>Το ίδιο το CD το δοκίμασα και σε άλλον υπολογιστή και δεν υπήρχε πρόβλημα.<BR>Πριν από κανένα μήνα είχα δοκιμάσει και το Indiana Jones και αυτό κολλούσε.<BR>Λέτε να υπάρχει κανένα resident πρόγραμμα που να μη φαίνεται και να δημιουργεί αυτά τα προβλήματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

YPARXOUN POLLES EKDOXES.KATA PASA PITHANOTHTA FTAEI H KARTA GRAFIKON GIATI KAI EGO TO EXO PATHEI AYTO ME TO THE CURSE OF MONKEY ISLAND KAI STO INDIANA JONNES.AN EINAI AYTO PHGAINE KAI ZHTA MIA KARTA GRAFIKON POU NA YPOSTHRIZEI 3D GRAFIKA.(KATA PROTHMHSH GE FORCE 2 MX)SOU EYXOMAI NA MHN EINAI AYTO ALLA KATI POU THA SOU KOSTISEI PIO LIGO. wink.gif" border="0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ma i Tnt2 M64 ypostirizei 3D.<BR>Simera evala mia alli karta grafikon alla pali tin m64 alla pali kolouse sto sygkekrimeno paixnidi.<BR>To koufo einai oti de kolaei sinexeia sto idio simeio.<BR>Kai alla paixnidia opos to quake 3 arena to paizei mia xara.<BR>Exo alaksei kamia ekatosti drivers. Gia Via chipset, detonator drivers.Akoma kai ta windows ta ekana ksana egkatastasi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...