Προς το περιεχόμενο

Οικονομικό πολυμηχάνημα (printer, scanner, copier)


--b}{d--

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έγώ έχω βάλει στο μάτι τον Epson CX3650, που έχει 4 ξεχωριστά μελάνια και λειτουργία standalone copier.

Τον έχω εντοπίσει στο Πλάισιο με 112.10€ και στο eshop με 122.5€ (τελική) με δώρο ένα extra μαύρο μελάνι.

 

Έχει κανείς εμπειρία από αυτόν;

Από επιδόσεις φαίνεται σχετικά καλός αν και δεν με καίει πολύ το θέμα.

Από οικονομία τι λέει; "Πίνει" πολλά; Για παλιότερα μοντέλα εκτυπωτών της δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα πάντως...

 

Τι εναλλακτικές μου προτείνετε μέχρι 150€;

Θα ψηνόμουνα και για τους Pixma MP110/130 της Canon αλλά δεν τους βρίσκω και πουθενά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ξεχνατε τα chiπαρισμενα πια μελανια της Epson(στους περισσοτερους εκτυπωτες και πολυμηχανηματα).ΔΕΝ γινονται refill και αν γινουν θελουν ενα σωρο πατεντες και extra chip μηδενισμου... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Egw exw to HP 1350 all-in-one. Eimai apolyta eyxaristhmenos, vgazei stand alone copy, kai poly grhgoro scanner. to phra 133 euro apo to eshop, kai pisteyw oti a3izei me to parapanw.

 

 

 

Symfwnw apolytws, to pira kai egw apo e-shop 133 euro kai einai para poly kalo!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Μην ξεχνατε τα chiπαρισμενα πια μελανια της Epson(στους περισσοτερους εκτυπωτες και πολυμηχανηματα).ΔΕΝ γινονται refill και αν γινουν θελουν ενα σωρο πατεντες και extra chip μηδενισμου... ;)

Thanks κάτι τέτοιο είχε πάρει το αυτί μου γι'αυτό είχα τις επιφυλάξεις.

Οπότε μάλλον για το ΗΡ θα πάω προτείναν και τα παιδιά (1350) ή 1310.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...