Προς το περιεχόμενο

Ποιον Canon απο αυτους...


kostasdirtt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...προτείνεται? PIXMA iP4000,PIXMA iP5000,Pixma IP4000R,PIXMA IP6000D Βασικά με ενδιαφερει η εκτύπωση φωτό ενώ αν τυπώνουν σε CD δε με χαλάει καθόλου.

Ποιες είναι οι βασικές διαφορές που έχουν αυτοί οι εκτυπωτές μεταξύ τους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον 6000 να τον σκέφτεσαι μόνο αν σε ενδιαφέρει η απευθείας εκτύπωση απο την ψηφιακή σου και το γεγονός ότι έχει πολλές υποδοχές καρτών μνήμης. Αν θές την καλύτερη ποιότητα πάρε τον 5000 ενώ και ο 4000 είναι καλή επιλογή αφού έχει μικρή διαφορά στην ποιότητα αλλά είναι σημαντικά ποιο φτηνός. Και ο 3000 καλός είναι αλλά αν σε ενδιαφέρουν οι φωτογραφίες πήγαινε στα πιο πάνω μοντέλα. Εγώ έχω τον 5000 και έχω πάθει την πλάκα μου! Τον συνιστώ ανεπιφύλακτα!

 

Φιλικά

Νίκος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Exw ton iP3000 kai eimai upereuxaristhmenos. Ektypwnei se CD, ektypwnei dipla automata (TROMERA boliko), hsuxos, grhgoros. Aristh agora. Twra an exeis perissotera lefta na dwseis isws o iP4000/ip5000 na sou kanoun kalutera. kai epeidh kai gw gia fwtografies ton phra kuriws eimai apoluta euxaristhmenos apo to apotelesma. An eisai polu apaithtikos gia photo ektypwseis kai 9eleis kai thn teleutaia stagona apodoshs pare ton megalutero.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν μερικές μέρες πήρα τον 5000 για την κοπέλα μου και μιλάμε έμεινα μαμάκας!! 75 ευρώ από το Πλαίσιο τα αξίζει και με το παραπάνω :D

 

Kati la9os mas les ... :) h phres ton 1500 h den edwses 75 eurw alla 250 ....

Ektos an pesane TOSO 9umata sto plaisio kai de katalaban ti sou dwsane ..... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια, εδω και ενα μηνα τσεκαρω το e-shop για τους νεους canon και δεν τους εχει!

Το πλαισιο νομιζω τους εχει ως συνηθως ακριβοτερους.

 

Απλα βαριεμαι να κατεβω κεντρο.

 

Περιεργο με το e-shop.gr...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω από το pixmania τον πήρα αλλά τα μεταφορικά ήταν 15, όχι 40. Γιατί έτσι;

Αν μπορείς να τον πάρεις kostasdirtt από το pixmania μη διστάσεις. Γρήγοροι , πάμφθηνοι και 2 χρόνια εγγύηση (παίρνεις βέβαια το ρίσκο της επιστροφής αν κάτι πάει στραβά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον 6000 να τον σκέφτεσαι μόνο αν σε ενδιαφέρει η απευθείας εκτύπωση απο την ψηφιακή σου και το γεγονός ότι έχει πολλές υποδοχές καρτών μνήμης. Αν θές την καλύτερη ποιότητα πάρε τον 5000 ενώ και ο 4000 είναι καλή επιλογή αφού έχει μικρή διαφορά στην ποιότητα αλλά είναι σημαντικά ποιο φτηνός. Και ο 3000 καλός είναι αλλά αν σε ενδιαφέρουν οι φωτογραφίες πήγαινε στα πιο πάνω μοντέλα. Εγώ έχω τον 5000 και έχω πάθει την πλάκα μου! Τον συνιστώ ανεπιφύλακτα!

 

Φιλικά

Νίκος

 

O 6000D εμένα μου φαίνεται ο καλύτερος από άποψη εξοπλισμού αλλά διαβάζοντας τις προδιαγραφές του είναι και ο πλέον αργός από την υπόλοιπη σειρά Pixma

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...