Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα . . . Δεν στεγνώνει το μελάνι! ! ! !


abeness

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βρε μάγκες έχω ένα εκτυπωτή ΗΡ και μερικές φορές σε ορισμένα χαρτιά Oxi σε όλα το μελάνι δεν μου στεγνώνει όση ώρα και να περάσει. Αυτό μου συμβαίνει κυρίως σε ποιο χοντρά χαρτιά ανεξαρτήτου μάρκας ή ποιότητας. Σας έχει συμβεί αυτό;;; καμία ιδέα;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

prota apo ola se ksanarotisan to melani einia hp i ksanagemismeno?

kai deyteron iparxoun xartia pou poulane oxi gia inkjet ektipotes opote den tha stegnosi pote to melani opos enas filos douleve se periodiko kai pire xarti gialistero gia dokimi kai den stegnose me tiptoa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

rikse mia matia kai sto toolbox utility tis HP mias kai exei rythmiseis

gia ton xrono stegnwmatos alla kai gia to poso melani tha rixnei....

pantws arxika prepei na to psakseis me tis rythmiseis tou idiou tou xartiou

apo ekei pithanotata tha lythei to provlima sou

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι η μάρκα των χαρτιών αυτών είναι office print και έχει ενα βέλος.. και λέει copy side (απο τη μία μεριά... του πακέτου..) απο αυτή που δεν στεγνώνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν καταρχήν sorry που άργησα να απαντήσω αλλά είχα ένα πρόβλημα με το Pc μου…

Λοιπόν για να διευκρινίσω.. τα μελάνια είναι γνήσια, και για να είμαι ακριβής είναι αυτά που είχε από την μάνα του πάνω… το χαρτί δεν είναι glaze.. είναι mat και σχετικά χοντρό, για να καταλάβετε είναι από αυτά που είναι σε μέγεθος A4, αλλά μέσα είναι προ-κομμένα με κάρτες μεγέθους 85*54 χιλ που στο σύνολό τους είναι 10 τεμ. Η μάρκα δεν είναι καμιά εντελώς τυχαία, είναι η Decadry, http://www.decadry.com. Επίσης να διευκρινίσω ότι ΔΕΝ είναι η πρώτη φορά που το συναντάω αυτό το πρόβλήμα μιας και μου έχει ξανασυμβεί, αλλά με άλλη μάρκα χαρτί… τι να πω;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...