Προς το περιεχόμενο

συμφέρει το conn-x ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας.Μολις μετακομισα σε νεο σπιτι κ δε ξερω τη συνδεση adsl να διαλεξω.Το σπιτι

εχει ηδη γραμμη οτε.Αρα με συμφερει να βαλω connex?κ ποσο θα πληρωνω συνολο το διμηνο μαζι με παγεια κ ολα?Να προτιμησω αλλη εταιρια?ψαχνω κατι οικονομικο.

Ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
και 8ες 100% υποστιριξει.

 

Που την ειδες ???? Οταν ειχα ΟΤΕ και 2 μεγαμβιτ γραμμη και κατεβαζα με 30ΚΒ πουθενα δεν την ειδα !!!! Ουτε απο ΟΤΕ ουτε απο ΕΕΤΤ !!!!

 

Εβαλα netone και με 38 ευρω τον μηνα εχω adsl στα 10 μεγαμπιτ και 1 upload , δυο τηλεφωνικες γραμμες και δωρεαν αστικα και υπεραστικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακριά απο εναλλακτικούς ,είναι ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ!!!Όλα δουλεύουν στην τύχη.Αν έχεις πρόβλημα ,εκεί θα καταλάβεις τη πάει να πεί ανευθυνότητα!Με τον πρόεδρο της Δημοκρατίας μιλάς ποιό ευκολα ,παρά με κάποιον υπεύθυνο όποιας εταιρείας.Τουλάχιστον στον ΟΤΕ μπορείς να πας στα κεντρικά της κάθε πόλης και να τα κάνεις λίμπα,ετσι για ξεσπάσεις κάπου.Με τους εναλλακτικούς ξεσπάς μόνο στα ψυχοφάρμακα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΤΕ 30 ευρω περιπου τα παγια, + 45 ευρω (22,5χ2,4096) ιντερνετ=75

ευρω το διμηνο και:

Συνδεση σε μια εως 5 μερες

Τερμα το "πιτα dslam",σημερα εβρεξε, χτες κατεβαζα καλυτερα κλπ.

Γενικως σταθεροτητα....

Εσυ αποφασιζεις:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΓΙΟ+ιντερνετ=90 το διμηνο τοσα δινω.

 

βαλε ΟΤΕ εαν βιαζεσε και 8ες 100% υποστιριξει.

 

Καλα το ειπες!!!! 100% ιποστιρικσι

υποστηριξη 0%

 

Μακριά απο εναλλακτικούς ,είναι ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ!!!Όλα δουλεύουν στην τύχη.Αν έχεις πρόβλημα ,εκεί θα καταλάβεις τη πάει να πεί ανευθυνότητα!Με τον πρόεδρο της Δημοκρατίας μιλάς ποιό ευκολα ,παρά με κάποιον υπεύθυνο όποιας εταιρείας.Τουλάχιστον στον ΟΤΕ μπορείς να πας στα κεντρικά της κάθε πόλης και να τα κάνεις λίμπα,ετσι για ξεσπάσεις κάπου.Με τους εναλλακτικούς ξεσπάς μόνο στα ψυχοφάρμακα....

 

Whatever....

 

Μονο ΟΤΕ μη βαλεις ....Forthnet,tellas klp...εχει αρκετους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακριά απο εναλλακτικούς ,είναι ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ!!!Όλα δουλεύουν στην τύχη.Αν έχεις πρόβλημα ,εκεί θα καταλάβεις τη πάει να πεί ανευθυνότητα!Με τον πρόεδρο της Δημοκρατίας μιλάς ποιό ευκολα ,παρά με κάποιον υπεύθυνο όποιας εταιρείας.Τουλάχιστον στον ΟΤΕ μπορείς να πας στα κεντρικά της κάθε πόλης και να τα κάνεις λίμπα,ετσι για ξεσπάσεις κάπου.Με τους εναλλακτικούς ξεσπάς μόνο στα ψυχοφάρμακα....

 

για οτετζη σε μυριζομε.μονο αυτοι μιλανε ετσι.και εγω θα πω την δικια μου γνωμη.αν ο οτε δεν εκανε ολες τις βλακειες που κανει και τα καλωδια του ηταν στην εντελεια και διορθωνε τα προβληματα σε 2 εργασιμες οπως ειναι κανονικα η σημφωνια τοτε ολα θα ηταν μια χαρα για τους εναλακτικους και ο οτε θα ειχε χασει ολους τους πελατες.

και εδω πιο κατω βλεπεται ποσο γαματος ειναι ο οτε.αυτες ειναι οι ωρεες ρεγκλετες του και τα φερεσυχνα του εν ετος 2008.

p1607081249mo6.th.jpg

 

p1607081250hl1.th.jpg

 

p160708124901en5.th.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλάχιστον στον ΟΤΕ μπορείς να πας στα κεντρικά της κάθε πόλης και να τα κάνεις λίμπα,ετσι για ξεσπάσεις κάπου.Με τους εναλλακτικούς ξεσπάς μόνο στα ψυχοφάρμακα....

 

Είμαι tellas και τωρα πάω hol.Τονίζω και επιμένω στα παραπάνω!!!!Μετά την hol πάω για ΟΤΕ οριστικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλάχιστον στον ΟΤΕ μπορείς να πας στα κεντρικά της κάθε πόλης και να τα κάνεις λίμπα,ετσι για ξεσπάσεις κάπου.Με τους εναλλακτικούς ξεσπάς μόνο στα ψυχοφάρμακα....

 

Είμαι tellas και τωρα πάω hol.Τονίζω και επιμένω στα παραπάνω!!!!Μετά την hol πάω για ΟΤΕ οριστικά.

 

 

Και γιατι αυτη η...παρακαμψη μεσω HOL ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Τουλάχιστον στον ΟΤΕ μπορείς να πας στα κεντρικά της κάθε πόλης και να τα κάνεις λίμπα,ετσι για ξεσπάσεις κάπου.Με τους εναλλακτικούς ξεσπάς μόνο στα ψυχοφάρμακα....

 

εγώ δλδ που είμαι εδώ και 1 χρόνο Forthnet γιατί δεν έχει χρειαστεί να κάνω κάτι τέτοιο?

και προφανώς δεν είμαι ο μόνος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ δλδ που είμαι εδώ και 1 χρόνο Forthnet γιατί δεν έχει χρειαστεί να κάνω κάτι τέτοιο?

και προφανώς δεν είμαι ο μόνος...

 

Μακριά απο εναλλακτικούς ,είναι ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ!!!Όλα δουλεύουν στην τύχη.Αν έχεις πρόβλημα ,εκεί θα καταλάβεις τη πάει να πεί ανευθυνότητα!Με τον πρόεδρο της Δημοκρατίας μιλάς ποιό ευκολα ,παρά με κάποιον υπεύθυνο όποιας εταιρείας.Τουλάχιστον στον ΟΤΕ μπορείς να πας στα κεντρικά της κάθε πόλης και να τα κάνεις λίμπα,ετσι για ξεσπάσεις κάπου.Με τους εναλλακτικούς ξεσπάς μόνο στα ψυχοφάρμακα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Μακριά απο εναλλακτικούς ,είναι ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ!!!Όλα δουλεύουν στην τύχη.Αν έχεις πρόβλημα ,εκεί θα καταλάβεις τη πάει να πεί ανευθυνότητα!Με τον πρόεδρο της Δημοκρατίας μιλάς ποιό ευκολα ,παρά με κάποιον υπεύθυνο όποιας εταιρείας.Τουλάχιστον στον ΟΤΕ μπορείς να πας στα κεντρικά της κάθε πόλης και να τα κάνεις λίμπα,ετσι για ξεσπάσεις κάπου.Με τους εναλλακτικούς ξεσπάς μόνο στα ψυχοφάρμακα...

 

τι έγινε το έβαλες στο αυτόματο? είμαι ήδη στην Forthnet εδώ και 1 χρόνο και όποτε είχα πρόβλημα (μετρημένες οι φορές στα δάχτυλα του ενός χεριού) λύθηκε σε λιγότερο από 1 ώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι έγινε το έβαλες στο αυτόματο? είμαι ήδη στην Forthnet εδώ και 1 χρόνο και όποτε είχα πρόβλημα (μετρημένες οι φορές στα δάχτυλα του ενός χεριού) λύθηκε σε λιγότερο από 1 ώρα...

 

Είσαι τυχερός ,έχεις καλή γραμμή.Αν σου πω τι έχω τραβήξει με την tellas θα καταλάβεις τι λέω.Θα μας πάρει μέρες να γράφουμε.

Κοίτα στατιστικά!

st%201.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...