Προς το περιεχόμενο

Επιλέχτηκα για... πιλοτικό πρόγραμμα ΟΤΕ VDSL


Προτεινόμενες αναρτήσεις

...και μου είπαν πως δεν υπάρχει καμία απολύτως επιβάρυνση, απλά θα συμμετάσχω εως τη λέξη του προγράμματος και ύστερα από τη δοκιμή θα συμπληρώσω ένα ερωτηματολόγιο και θα επανέρθω εκεί που ήμουν ή όπου αλλού θέλω.

 

Καλό ή κακό? Τί να κάνω?

 

Υ.Γ. Ταχύτητες 50/10 MBPPS :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 242
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

:Πόσο θα διαρκεί το πρόγραμμα?

Η γραμμή θα είναι σταθερή?

Ρώτα αν προβλέπεται και καμμία εκπτωσούλα/δώρο για αυτούς που συμμετείχαν στο πρόγραμμα όταν αυτό θα διατεθεί στο ευρύ κοινό. :P

 

Το πιο σημαντικό πιστεύω είναι να μάθεις κατά πόσο θα είναι σταθερή η γραμμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:Πόσο θα διαρκεί το πρόγραμμα?

Δεν ξέρω (φαντάζομαι λίγους μήνες). Θα ρωτήσω.

 

Η γραμμή θα είναι σταθερή?

Σωστά, Ευχαριστώ πολύ για την επισήμανση.

 

Είπανε για πολλά δωρεάν αλλά δεν τα συγκράτησα όλα. Προς το παρόν είμαι θετικός όχι επειδή είμαι από τα άτομα που τρελαίνονται με ταχύτητες κτλ αλλά επειδή μου αρέσει σαν ιδέα να συμμετάσχω! Αν κάποιος έχει άποψη όπως ο έκφρασε tectonator ή κάποια εμπειρία ας μου πει. Ευχαριστώ.

(ελπίζω μόνο να μη χάσω και αυτά που έχω κατά τη διάρκεια του προγράμματος, αυτό φοβάμαι κυρίως)

:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

lucky bastard... :P

 

η γραμμή σου πως τα πάει από attenuation ? γιατί κλασικά αν είσαι μακρυά τέτοιες ταχύτητες δεν πρόκειται να δεις :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η γραμμή σου πως τα πάει από attenuation ? γιατί κλασικά αν είσαι μακρυά τέτοιες ταχύτητες δεν πρόκειται να δεις :-(

:lol: Πώς τα πάει? Ζηλευτά μάλλον... ;)

post-20719-1217721983.gif

 

Μάλλον θα δεχτώ, φυσικά περιμένω τις (αρνητικές ειδικά, αν υπάρχουν) γνώμες σας μέχρι αύριο το πρωί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε, είχα επιλεγεί τοον παλιό καιρό, από την ΧΟΛ, για το πιλοτικό της πρόγραμμα στα 4μβ, όταν οι ταχύτητες ήταν ακόμα στα 512 στην αγορα.

Περνάς ένα δύσκολο κομμάτι, εκεί γύρω στις πρώτες 15 ημέρες, μέχρι να σταθεροποιηθεί η γραμμή σου, αλλα μετά δεν έχεις κανένα πρόβλημα!

σου συνιστώ να το κάνεις!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...