Προς το περιεχόμενο

Σύντομα το iPad θα αποκτήσει τη δικιά του εφαρμογή για το Skype


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ύστερα από ένα video που διέρρευσε σήμερα στο Internet φαίνεται ότι σύντομα οι κάτοχοι συσκευής iPad πρόκειται να έχουν στη διάθεσή τους την ειδικά διαμορφωμένη έκδοση του Skype για το tablet τους. Μέχρι στιγμής για να χρησιμοποιήσει κανείς τη δημοφιλή υπηρεσία στο iPad είναι αναγκασμένος να κατεβάσει την εφαρμογή για iPhone η οποία δεν καλύπτει ολόκληρο το κομμάτι της οθόνης παρά μόνο ένα μικρό μέρος της, πράγμα που την καθιστά μη βολική σε συνεχή χρήση.

 

 

Υπενθυμίζεται ότι οι λειτουργίες της εφαρμογής του Skype που είναι διαθέσιμες για τις iOS συσκευές είναι η ανταλλαγή γραπτών μηνυμάτων, η φωνητική κλήση, η video-κλήση προς άλλους χρήστες της υπηρεσίας.

 

Link.png Site: engadget.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το νεο θα ειναι οταν αποφασησουν να βαλουν flash.

 

Επειδή έχω ipad σε πληροφορώ ότι το flash δε μου έχει λείψει καθόλου. Ενα μόνο site χρησιμοποιώ που έχει flash το gogoanime και εκεί τα πάντα παίζουν μια χαρά με skyfire.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To flash θα είναι ο θάνατος του iPad. Εδώ οι υπολογιστές και crashάρουν συνέχεια..

 

9 χρόνια μπαίνω στο internet, 1 φορά μου κράσαρε ο flash player.

8 μήνες χρησιμοποιώ, android με flash player,δεν έχει κρασάρει ποτέ.

 

η πιπιλίτσα του steve περνάει ακόμα.

 

It’s because Apple is protecting revenue streams derived from content like movies and games. If users could watch free TV shows on Hulu, they wouldn’t buy them through iTunes

 

 

I am a flame-starter

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 χρόνια μπαίνω στο internet, 1 φορά μου κράσαρε ο flash player.

8 μήνες χρησιμοποιώ, android με flash player,δεν έχει κρασάρει ποτέ.

 

η πιπιλίτσα του steve περνάει ακόμα.

 

 

 

 

I am a flame-starter

 

Και θυμάσαι εσύ το κάθε κρασάρισμα τα τελευταία 9 χρόνια ; :confused:

Αν αυτό που λες ισχύει πρέπει να είσαι ο πρώτος άνθρωπος στον κόσμο :shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως για το κρασαρισμα φταινε τα windows και οχι το flash γιατι και στο mac os εχει flash.

 

Παντως εχω προσεξει πως αυτο που κοιτανε να βαζουν στις συσκευες ειναι προγραμματα κοινωνικης δικτυωσης.

 

Να μην βγεις βρε αδερφε με εναν φιλο-φιλη να πιεις εναν καφε εκει να τα λες απο το facebook κλπ κλπ εντελως αποξενωση και αποβλακωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...