Προς το περιεχόμενο

Τι γνωρίζετε για την Lyoness; μια ευκαιρια για ευκολο χρημα ή μια ακομα πυραμιδα;


Aplostra

Προτεινόμενες αναρτήσεις

thumbsup.jpg

 

 

Yeah !!! Όλα γαμάτα , be whatever you want to be...!!

 

Yeah , βγαλε χρήματα και ζήσε την ζωή που θέλεις...!!

 

Εγώ ξεκίνησα με 2.000 Ευρώ , και τώρα έχω το αυτοκίνητο των ονείρων μου , το σπίτι που πάντα ήθελα , την γκόμενα ξανθια δίμετρη , και μεγαλύτερο πουλί κατα 5 πόντους...

 

YeaH!!! Μπορείς και συ ...!!!! Μην χάνεις την ευκαιρία. Ελα στην εταιρία μας τώρα.!!!

 

ΥΕΑΗΗΗ !!!

 

8-successful.jpg

 

 

 

Ps : Οι εικόνες είναι χαρακτηρίστικές πιστεύω ...

PS 2 : Εαν δεις ποια άτομα το υποστηρίζουνε θετικά στο παρών θρεντ , θα καταλάβεις και τι σόι εταιρία είναι και ποια άτομα την απαρτίζουνε...και τι άτομο πρέπει να είσαι για να επιβιώσεις.

 

slogan.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο μεταξυ σε αυτα τα συνεδρια που κανουν και αφηγουνται τις ιστοριες τους, μπρος στα μελη προς προσηλυτισμο (aka υποψηφιους να σκασουν 2000 ευρω), ειναι παντα οι ιδιοι ανθρωποι που κλαινε και οδυρονται για το πως η ζωη τους αλλαξε κλπ. Οι τυποι ειναι κακοστημενη φαρσα ενας κι ενας.

 

Τετοια προσπαθεια προσηλυτισμου ουτε στο μεσαιωνα για διαφορες θρησκευτικες αιρεσεις να πουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο που, όλοι όσοι λένε ότι έχουν πετύχει με αυτές τις ιστορίες, απλά το λένε. Ποτέ δεν το αποδεικνύουν! Ακριβώς όπως συμβαίνει σε ΟΛΑ τα sites των σχετικών εταιρειών - "πυραμίδες" είναι όλες, είτε σε κάποιους αρέσει να το παραδέχονται, είτε όχι - όπου ΟΛΑ ΑΝΕΞΑΙΡΕΤΩΣ δημοσιεύουν τη φωτογραφία κάποιου "μπούλη" (ο οποίος συστήνεται στους επισκέπτες του site, μόνο με το μικρό του όνομα...) και υποστηρίζει ότι παράτησε τη δουλειά του μετά από 10 χρόνια και τώρα κονομάει 10 χιλιάρικα το μήνα και οδηγεί ferrari...

 

Το "θέμα" λοιπόν, είναι να κάνουμε ΑΚΡΙΒΩΣ το αντίθετο: Να ΜΗΝ ακούμε κανέναν απ' αυτούς, μέχρι τη στιγμή που κάποιος θα παρουσιάσει ΤΕΚΜΗΡΙΩΜΕΝΑ στοιχεία, τα οποία θα ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΟΥΝ αυτά που υποστηρίζει. Διότι, άλλο πράγμα η "γνώμη" και άλλο η άγρα - έστω και αφελών - θυμάτων.

 

 

Καλά του έκανες! Ακούς εκεί θράσος, να παραφράζει το μεγάλο Clint! "μύτες"... τς, τς!

 

Μπορώ ανά πάσα στιγμή να αποδείξω σε οποιονδήποτε ενδιαφέρεται κέρδη με θεωρημένα τιμολόγια.. Καλά κάνετε και δεν τους πιστεύετε όλους.. κυκλοφορούν πολλές απάτες στο Ίντερνετ... Δεν υποστηρίζω την lyoness, βρίσκω το club shop πολύ καλύτερη ευκαιρία..

 

Στο μεταξυ σε αυτα τα συνεδρια που κανουν και αφηγουνται τις ιστοριες τους, μπρος στα μελη προς προσηλυτισμο (aka υποψηφιους να σκασουν 2000 ευρω), ειναι παντα οι ιδιοι ανθρωποι που κλαινε και οδυρονται για το πως η ζωη τους αλλαξε κλπ. Οι τυποι ειναι κακοστημενη φαρσα ενας κι ενας.

 

Τετοια προσπαθεια προσηλυτισμου ουτε στο μεσαιωνα για διαφορες θρησκευτικες αιρεσεις να πουμε.

 

Τσάμπα έξοδα και δεν χρειάζονται 2.000 ευρώ για να ξεκινήσεις.. Η Lyoness δεν αποτελεί ευκαιρία πλέον.. ειδικά στην Ελλάδα που ο κοσμάκης πεινάει.. Μπορεί κάποιος να ξεκινήσει στο clubshop με 80 ευρώ εγγραφή με πολύ μεγαλύτερη απόδοση στο δίκτυό του.

 

Δεν είναι πυραμίδες όλα τα δίκτυα οεο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια αφου δεν ειναι πυραμιδες εξηγησε μας μια το λογο που για να μπει ενας στο κολπο πρεπει να σκασει 80/100/1000/2000 ευρω μπροστα? Εγω ξερω οτι οταν ενας λειτουργει για λογαριασμο εταιρειας, πληρωνεται και δεν πληρωνει. Εδω για ποιο λογο ΠΡΩΤΑ πληρωνει και μετα αναμενει να πληρωθει? Πρεπει ας πουμε να σκασει 80 ευρω για να γινει "εκλεκτος"?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Εγώ θα ήθελα πάρα, μα πάρα πολύ, ένα μέλος του insomnia με κάποια παρουσία εδώ, να μου εξηγήσει γιατί αυτές οι ιστορίες αξίζουν τον κόπο.

 

Σαφώς και ο καθένας έχει δικαίωμα να διατυπώνει την άποψή του, είτε γράφτηκε χθες, είτε το 2000, όμως νομίζω δεν είναι εξωφρενικό να δυσπιστεί κανείς απέναντι σε μέλη που με μηδενική (κυριολεκτικά) παρουσία στο site εμφανίζονται για να μας πουν ότι η Lioness ή πώς την λένε δεν είναι καλή, ελάτε στο club shop που είμαι εγώ (και δεν είναι το θέμα μας).

 

Βέβαια, κάτι λέει για την επισκεψιμότητα του insomnia ότι ακόμη και σε αυτό το θέμα η συζήτηση εμφανίζεται ως τέταρτο αποτέλεσμα στο Google search και πρώτο εκτός συνδέσμων που παραπέμουν στο επίσημο site.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα ήθελα πάρα, μα πάρα πολύ, ένα μέλος του insomnia με κάποια παρουσία εδώ, να μου εξηγήσει γιατί αυτές οι ιστορίες αξίζουν τον κόπο.

 

Σαφώς και ο καθένας έχει δικαίωμα να διατυπώνει την άποψή του, είτε γράφτηκε χθες, είτε το 2000, όμως νομίζω δεν είναι εξωφρενικό να δυσπιστεί κανείς απέναντι σε μέλη που με μηδενική (κυριολεκτικά) παρουσία στο site εμφανίζονται για να μας πουν ότι η Lioness ή πώς την λένε δεν είναι καλή, ελάτε στο club shop που είμαι εγώ (και δεν είναι το θέμα μας).

 

Βέβαια, κάτι λέει για την επισκεψιμότητα του insomnia ότι ακόμη και σε αυτό το θέμα η συζήτηση εμφανίζεται ως τέταρτο αποτέλεσμα στο Google search και πρώτο εκτός συνδέσμων που παραπέμουν στο επίσημο site.

Ακριβώς αυτό είναι το θέμα.. ότι επειδή πολύς κόσμος θα ενημερωθεί για την lyoness την οποία απορρίπτω σαν ευκαιρία δημιουργίας εισοδήματος καλώ τους ενδιαφερόμενους να μην παραπλανούνται και να δουν σαν καλύτερη ευκαιρία και πιο αξιόπιστη το κλαμπ. Εγώ την πάτησα με την lyoness και δεν θέλω να την πάθουν και άλλοι. Δεν νομίζω ότι είμαι εκτός θέματος. Το ότι έχω μηδενική δραστηριότητα κύριε moderator είναι ότι πριν λίγες μέρες γράφτηκα στο insomnia για τον λόγο αυτο.. Αυτό σημαίνει ότι η γνώμη μου δεν μετράει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι έχω μηδενική δραστηριότητα κύριε moderator είναι ότι πριν λίγες μέρες γράφτηκα στο insomnia για τον λόγο αυτο.. Αυτό σημαίνει ότι η γνώμη μου δεν μετράει;

Ναι και ακομα θυμαμαι το λογο για τον οποιο γραφτηκες τοτε στο φορουμ και εκτοτε δεν ξαναεμφανιστηκες μεχρι να δημιουργηθει το παρον thread στο οποιο εκθειαζεις (διαφημιζεις με σκοπο που ο καθενας μας καταλαβαινει) μια συγκεκριμενη εταιρεια.

http://www.insomnia.gr/topic/291496-%CF%80%CE%BB%CE%B7%CF%81%CE%BF%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AF%CE%B5%CF%82-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%B7%CE%BD-fm-group/page__p__4319375#entry4319375

 

:-D :rolleyes:

 

Παντως δεν μου απαντησες ακομα για ποιο λογο σκας 80 ευρω για να σου επιτρεψουν να δουλεψεις για λογαριασμο της εταιρειας.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια αφου δεν ειναι πυραμιδες εξηγησε μας μια το λογο που για να μπει ενας στο κολπο πρεπει να σκασει 80/100/1000/2000 ευρω μπροστα? Εγω ξερω οτι οταν ενας λειτουργει για λογαριασμο εταιρειας, πληρωνεται και δεν πληρωνει. Εδω για ποιο λογο ΠΡΩΤΑ πληρωνει και μετα αναμενει να πληρωθει? Πρεπει ας πουμε να σκασει 80 ευρω για να γινει "εκλεκτος"?

Σε όλες αυτές τις εταιρείες σου ζητούν χρήματα γιατί δεν είσαι υπάλληλός τους.. Για να ανοίξω ένα μαγαζί, πρέπει να επενδύσω χρήματα.. έτσι δεν είναι;.. το ίδιο ισχύει και σε αυτές τις εταιρειες.. Επενδύεις ένα χρηματικό ποσό για να ξεκινήσεις.. Δεν σου λέει κάποιος ότι αν δεν είσαι καλός στη δουλειά σου θα απολυθείς.. Πληρώνεσαι βάση αυτών που κάνεις.. Έκανες δουλειά; Πληρώνεσαι.. Δεν έκανες; Δεν πληρώνεσαι.. απλά πράγματα.. Συνήθως η εγγραφή είναι κόστος υλικών, διαχείριση προγράμματος, παίρνεις δική σου ιστοσελίδα κ.λ.π. Σε καμία περίπτωση δεν δικαιολογώ 2000 ευρώ+!! Είναι τρελλοί οι άνθρωποι που τα δίνουν και αυτοί που τα ζητούν! Εμένα μου είχαν κάνει πρόταση να πάρω κωδικό, να δουλέψω και να τα επιστρέψω από τα κέρδη μου.. Στην διαδικασία αυτή ενημερώθηκα και έκανα μια έρευνα αγοράς..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Κρίμα που δεν είδα εγκαίρως εκείνο το φτυάρι διετίας. Λουκέτο εδώ και, περιττό να το γράψω, θα έχω πλέον το νου μου για τέτοιες "ενημερώσεις".

 

Ανάθεμα το Google search.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...