Προς το περιεχόμενο

Sony Ericsson : To Android 4.0 έρχεται για όλα τα Xperia μοντέλα του 2011


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η Sony Ericsson έδωσε τέλος σήμερα στις φήμες που αφορούσαν τις προθέσεις της εταιρείας σχετικά με το χρονοδιάγραμμα αναβαθμίσεων των Android smartphones της στην επόμενη έκδοση της πλατφόρμας, την Ice Cream Sandwich.Με επίσημη ανακοίνωση στο blog της η εταιρεία αναφέρει ότι ολόκληρη η σειρά android smarthones, Xperia, που κυκλοφόρησε το 2011, θα λάβει την αναβάθμιση. Τα μοντέλα αυτά είναι τα Xperia arc/arc S, Xperia PLAY, Xperia neo/neo V, Xperia mini/mini pro, Xperia pro, Xperia active, Xperia ray καθώς επίσης και το Sony Ericsson Live with Walkman.

 

Επιπλέον στην αναβάθμιση θα περιλαμβάνονται και διάφορες αλλαγές με το γραφικό περιβάλλον αλλά και εφαρμογές τις οποίες προσθέτει αρκετά συχνά η Sony Ericsson στις συσκευές της. Για την ώρα δεν υπάρχει κάποια συγκεκριμένη ημερομηνία για το πότε ακριβώς θα δούμε αυτή την αναβάθμιση και σε ποιο κινητό πρώτα, κάτι που θα γίνει μέσω ανακοίνωσης από το επίσημο blog.

 

Link.png Site: Sony Ericsson blog

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μεγάλη περιέργεια να δω πως θα ναι το ics με γραφικό περιβάλλον της Sony (Ericsson).

Αν και θα αργήσω να μάθω,πιστεύω πως στην ομορφιά θα πατάει κάτω όλα τα αντίστοιχα των άλλων εταιριών (sense κλπ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελπίζω να κάνει πράξη αυτά που ανακοινώνει αν και το έχει αποδείξει το 2011 με την αναβάθμιση του Χ10 εκεί που το είχαν όλοι ξεγραμμένο..!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο τους. Σε αντίθεση με κάποιους άλλους... (σσ HTC Desire owner)

 

Η htc ανακοίνωσε όντως πολύ λίγα μοντέλα που θα πάρουν ICS. δεν ξέρω αν θα ανακοινώσει κ άλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η το x8 είναι κινητό του 2011?

 

εδώ η πρώην ναυαρχίδα,το x10 δεν θα πάρει...αν και φήμες υπάρχουν για το αντίθετο...

 

ανεπίσημα,αν και δε ξέρω πόσο θα αξίζει.Αν δε τραβάει η "καρτα γραφικών"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η το x8 είναι κινητό του 2011?

 

εδώ η πρώην ναυαρχίδα,το x10 δεν θα πάρει...αν και φήμες υπάρχουν για το αντίθετο...

 

ανεπίσημα,αν και δε ξέρω πόσο θα αξίζει.Αν δε τραβάει η "καρτα γραφικών"...

Εγω ξενερωσα με αυτο παντως.. Δηλαδη δεν σηκωνει την IceCream το X10 και τη σηκωνει το X10 Mini???

Παλι στους XDA θα τρεχουμε??!?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ξενερωσα με αυτο παντως.. Δηλαδη δεν σηκωνει την IceCream το X10 και τη σηκωνει το X10 Mini???

Παλι στους XDA θα τρεχουμε??!?!

 

Μα ούτε το χ10 μίνι θα αναβαθμιστεί. μόνο το καινούργιο xperia mini.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο τους. Σε αντίθεση με κάποιους άλλους... (σσ HTC Desire owner)

 

Η HTC πραγματικά κοροιδέυει τον κόσμο σε αυτό το θέμα.Αυτή η αναβάθμιση του Desire se 2.3 έχει καταντήσει μεσανατολικό ζήτημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ξενερωσα με αυτο παντως.. Δηλαδη δεν σηκωνει την IceCream το X10 και τη σηκωνει το X10 Mini???

Παλι στους XDA θα τρεχουμε??!?!

Κ γω με το X10mini το μπέρδεψα και ρώτησα για το Χ8.

Αν βγάλουν οι XDA τέτοια αναβάθμιση δεν με χαλάει καθόλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...