Προς το περιεχόμενο

Τι επαθε το Rapidshare?


gavros10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα

καταρχην να ξεκαθαρισω οτι δεν προκειται για παρανομο υλικο ή τιποτα τετοιο γιατι δεν ξερετε τι μπορουμε να κατεβασουμε απο εκει

παω να κατεβασω σημερα ενα αρχειο απο το rapidshare το μεσημερι και βλεπω οτι κατεβαινε με 50 kb/s. λεω κατι δεν παει καλα

συνηθως κατεβαζω με πανω απο 500 kb/s. και παρατηρω μετα απο λιγο οτι τα πρωτα 1.991 kb τα κατεβαζε με φουλ ταχυτητα ενω μολις εφτανε αυτον τον αριθμο

επεφτε σε 30 kb. αλλαξαν τιποτα παλι; βλεπω οτι δεν υπαρχει και waiting time αναμεσα στα downloads οποτε υποθετω οτι το εκαναν για να κατεβαζουν ολοι οι χρηστες χωρις να περιμενουν και καλα, προτρεποντας μας να αγορασουμε λογαριασμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βλεπω οτι δεν υπαρχει και waiting time αναμεσα στα downloads οποτε υποθετω οτι το εκαναν για να κατεβαζουν ολοι οι χρηστες χωρις να περιμενουν και καλα, προτρεποντας μας να αγορασουμε λογαριασμο

 

 

καταρχην να ξεκαθαρισω οτι δεν προκειται για παρανομο υλικο ή τιποτα τετοιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί αποράς ?

 

εγω με τους συμφοιτητές μου ανταλλάζουμε αρχεία για την σχολή (διαφάνειες κλπ) με rapidshare γιατί δεν χωράνε σε email

dropbox

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί αποράς ?

 

εγω με τους συμφοιτητές μου ανταλλάζουμε αρχεία για την σχολή (διαφάνειες κλπ) με rapidshare γιατί δεν χωράνε σε email

 

Απαγορεύεται :P

 

Κι εγώ το κάνω πάντως, με rapidshare/mediafire

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου δεν δινω πληροφοριες για κανενα σιτε ρε παιδια, δεν λεω τιποτα το παρανομο

απαγορευται δηλαδη να κατεβαζω οτιδηποτε απο το rapidshare ή ολα τα υπολοιπα και να το αναφερω εδω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναμενόμενο ήταν. Προσωπικά περίμενα να επαναφέρει τους τεράστιους χρόνους αναμονής αλλά αυτό που έκανε ειναι ακόμα χειρότερο.

 

Λύση; Υπηρεσίες debrid. Ξεκινάνε απο 4 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός ο isay, λύση είναι τα debrid. Δοκίμασα το Alldebrid για 2 ημέρες και κατέβαζε links από το rapidshare με τη μέγιστη ταχύτητα. Και πολύ φτηνό 4 έουρο ο μήνας, 9 το τρίμηνο, πολύ καλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, ξέρει κανείς αν το Alldebrid δέχεται πληρωμή με paysafe card; Απ' ό,τι είδα στους τρόπους πληρωμής, δε φαίνεται κάτι τέτοιο, αλλά λέω μήπως...

 

Δυστυχώς είναι ο μόνος τρόπος που μπορώ να χρησιμοποιήσω και θα με εξυπηρετούσε. Αν "δεν" ...ατύχησα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...