Προς το περιεχόμενο

Sony PS Vita 199€ στο Πλαίσιο


fou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπόψιν το ridge racer είναι το χειρότερο παιχνίδι του Vita. Κανονικά θα έπρεπε να σε πληρώνουν για να το πάρεις.

χχααχαχαχ οντως?? ridge racer (νομιζω ετσι λεγοταν) εχω να παιξω απο εποχη psx

ουτε σαν concept δεν ηταν αρκετα ενδιαφερον. με το uncharted ηταν οτι επρεπε σαν προσφορα.

 

edit: απο μια ματια στο gameplay του στο utube δεν φανηκε τοσο χαλια (περα οτι εχει του θαμνους με "cartboard" στυλ που εχω να δω να υπαρχει απο εποχη v-rally).. ειναι και της bandai που την ειχα παντα σε εκτιμηση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 213
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

χχααχαχαχ οντως?? ridge racer (νομιζω ετσι λεγοταν) εχω να παιξω απο εποχη psx

ουτε σαν concept δεν ηταν αρκετα ενδιαφερον. με το uncharted ηταν οτι επρεπε σαν προσφορα.

 

edit: απο μια ματια στο gameplay του στο utube δεν φανηκε τοσο χαλια (περα οτι εχει του θαμνους με "cartboard" στυλ που εχω να δω να υπαρχει απο εποχη v-rally).. ειναι και της bandai που την ειχα παντα σε εκτιμηση...

 

Έχει μόνο 3 πίστες και αυτές απο παλία ridge racer. Πριν προλάβεις να βάλεις την κάρτα στο vita θα το έχεις τελειώσει. :devil:

 

http://uk.vita.ign.com/articles/122/1220414p1.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια πάλι δεν δεν δουλεύει διαλέξω αυτο με 16gb κάνω υπολογισμό το κουπονι και η τιμη μένει ίδια :confused:

εμενα δουλευει κανονικα -->

RFV18307 με αυτον τον κωδικο (απο 49.99 --> 39.99)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ααα.και πως γίνεται να κάνω παραλαβή απο κατάστημα ώστε να το παρω σήμερα

αν θα το παραγγειλεις απο την σελιδα της electroworld (για να παρεις και την εκπτωση) θα στο φερουν αυτοι μεσα σε 7 ημερες στο σπιτι, δεν γινετε να το παραλαβεις απο το καταστημα.

αν πας στο καταστημα και το αγορασεις δεν θα παρεις την εκπτωση για ειναι μονο για online παραγγελειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο φίλος στο πόστ 31 αναφέρει οτι το πήρε απο το καταστημα

δεν εχω ιδεα πηγαινε μια βολτα απο κωτσοβολο και ρωτα τους οτι στο ταδε εχει τοσο και αν μπορουν να στο δωσουν στην ιδια τιμη.

πηγαινε και μια γυρα απο την electroworld και ρωτα τους αν μπορεις να το παρεις κατευθειαν απο το καταστημα τους με εκπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο φίλος στο πόστ 31 αναφέρει οτι το πήρε απο το καταστημα

o φιλος απο το ποστ 31 αναφερει και πως εγινε και το πηρε απο το καταστημα. you should check it out wink.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ πήγα στο κατάστημα του κοτσόβολου με τη φόρμα παραγγελείας και μου το δώσανε, μέσα σε 1 ώρα όλα αυτα, στο ταμείο είπαν ότι κανονικά δεν επιτρέπεται και το κανανε εξαιρεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ πήγα στο κατάστημα του κοτσόβολου με τη φόρμα παραγγελείας και μου το δώσανε, μέσα σε 1 ώρα όλα αυτα, στο ταμείο είπαν ότι κανονικά δεν επιτρέπεται και το κανανε εξαιρεση.

αυτο εννοουσα και εγω ναι, οτι εγινε εξαιρεση

btw, πως σου φαινεται η συσκευη!!??! grin.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θα τρελαθω οσο περισσοτερο διαβαζω αυτα τα ποστς... Με τετοια τιμη θελω και εγω ps vita!!!!

 

να ρωτησω κατι... Ολα τα προιοντα με πασχαλινο αυγο εχουν 30% εκπτωση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...