Προς το περιεχόμενο

Sony PS Vita 199€ στο Πλαίσιο


fou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 213
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν καταλαβαίνω η προσφορά δεν είναι καλή γιατί βαθμολογούν με 1 αστέρι;;

 

 

 

Η πρσοφορα ειναι και δεν ειναι καλη....στην αρχη το εδιναν 269 (αν θυμαμαι καλα) μαζι με το Uncharted (49Ε) + 8gb καρτα (35Ε) οποτε η κονσολα εβγαινε 185Ε, εαν επαιρνες την προσφορα στα 289Ε (αυτη πηρα εγω) σου εδιναν το Uncharted (49Ε) + 16gb καρτα (49,9Ε) οποτε η κονσολα σου εβγαινε στα 190Ε ειχε ομως "κερδισει" 8gb παραπανω, τα οποια πιστεψε με σου χρειαζονται!!!, τωρα το δινουν 199Ε + ενα παιχνιδι που θα παρεις ΣΤΑΝΤΑΡ, υπολογιζε μεταξυ 30~50Ε + μια καρτα μνημης που χρειαζεσαι ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ διαφορετικα δεν μπορεις να σωσεις τιποτα και εχω την εντυπωση πως ουτε "λογαριασμο" μπορεις να φτιαξεις επειδη το vita "παντρευεται" με την καρτα μνημης + τον "λογαριασμο" στο PSN, αρα + 20 μια 4αρα η οποια δεν φτανει ουτε για ζητω~49,9Ε αρα το "πακετο" θα παει απο 249Ε ~ 298Ε.

 

Εσυ αποφασιζεις εαν συμφερει η "σκετη" κονσολα ή καποια απο αυτες σε προσφορα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι εννοει με αυτο? "Βασική προυπόθεση για να παίξετε παιχνίδια είναι να έχετε μία κάρτα μνήμης PS Vita Memory card (δεν περιλαμβάνεται στη συσκευασία)."

νομιζα πως οτι ειναι απαραιτητο για να παιξεις απλα ενα παιχνιδι θα υπηρχε στην αρχικη συσκευασια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι εννοει με αυτο? "Βασική προυπόθεση για να παίξετε παιχνίδια είναι να έχετε μία κάρτα μνήμης PS Vita Memory card (δεν περιλαμβάνεται στη συσκευασία)."

νομιζα πως οτι ειναι απαραιτητο για να παιξεις απλα ενα παιχνιδι θα υπηρχε στην αρχικη συσκευασια

 

Κανονικό άρμεγμα φίλε μου. Χωρίς την κάρτα μνήμης (που είναι και συγκεκριμένη και πανάκριβη) δεν κουνιέσαι ρούπι. Όσοι θέλετε ps Vita μην βιάζεστε μιας και οι τιμές κάπου στα Χριστούγεννα θα πέσουν. Βαστάτε :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι προσφορα.. Κραχτης ειναι για τους λογους που πολυ σωστα ανελυσε ο spinemm

Θα παει εκει καποιος να το παρει, θα του πασαρει ο πωλητης τις "αχρηστες" 4GB μνημες με ενα 20αρικακι, θα του δωσει και ενα παιχνιδι με αλλα 40 ----> 260 ευρω μεσα στο νερο για πλακα. Οποτε και ξεστοκαρουμε τις 4αρες αλλα και τα σκετα μηχανηματα !!!

Δεν το εχω το psvita αλλα αμφιβαλω αν και η 8αρα μνημη ειναι αρκετη γι αυτο το μηχανημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα συμφωνω με αυτα που λετε... Και εγω ποτε σχεδον δεν εχω παρει κονσολα χωρις να ειναι πακετο με παιχνιδια, μνημη, χειριστιρια. Δεν συμφερει. Αλλα δεν παυει να ειναι καλη τιμη για καποιον που θελει σκετη κονσολα... (για καποιο λογο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε παιδιά,αλλά δεν παύει να είναι προσφορά για σκέτη συσκευή.Αυτό δεν αναιρείται επειδή υπήρξαν κάποια bundles πιο συμφέροντα με βάση τιμές καινούργιων προιόντων.Άλλος μπορεί να πάρει το Uncharted και μια κάρτα μνήμης μεταχειρισμένα από κάποιον που βαρέθηκε το παιχνίδι και πήρε και μεγαλύτερη κάρτα και να βγει κερδισμένος.

 

Και επειδή είδα ότι πάλι έπεσαν τα αστεράκια,εδώ δεν βαθμολογούμε την τιμολογιακή πολιτική των παιχνιδιών της Sony,ούτε το ότι σε αναγκάζει να χρησιμοποιήσεις δική της κάρτα μνήμης.Μπορούμε να τα σχολιάσουμε και να τα καυτηριάσουμε,αλλά όχι να βαθμολογούμε τον topic starter χαμηλά εξαιτίας αυτών,μια χαρά προσφορά πόσταρε ο άνθρωπος με βάση τις τιμές της αγοράς.

 

Δεν αναφέρομαι σε κανέναν συγκεκριμένα και τα παραπάνω είναι καθαρά προσωπική άποψη :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι η τιμή που το έχει βάλει και βγαίνει και αρκετά καλύτερο από τα bundles που κυκλοφορούσαν...Να εξηγήσω...199 ps vita + 45 memory card 16Gb ( και όχι 8 )+ 40 Uncharted= 285 euro...μια χαρά τιμή είναι...μην είμαστε γκρινιάρηδες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να σε συμπληρώσω με ακόμα καλύτερες τιμές

 

199€ PS Vita Πλαίσιο

40€ Memory card 16GB ή 28€ Memory card 8GB Electroworld με κουπόνι

36€ Uncharted ή 30€ Rayman Πλαίσιο

 

Σύνολο 275€ ο ακριβότερος συνδυασμός κάρτας-παιχνιδιού και 257€ ο φθηνότερος,καλύτερα και από τα bundles όπως είπε ο φίλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...