Προς το περιεχόμενο

ψάχνω κινητό για το στρατό


nicoc89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το hp ipaq πέθανε σήμερα το πρωί και λόγο οτι παρουσιάζομαι στην επόμενη ΕΣΣΟ (Αυγούστου-Σεπτέμβρη) σκέφτομαι να αγοράσω απο τώρα το κινητό για το στρατό να το έχω.

 

ψάχνω κάτι μέχρι 50 euro max , χωρίς κάμερα (για να μην μου το πάρουν) , αλλα να ακούς τουλάχιστον mp3 .

 

βρήκα

 

1 Nokia 101 Dual Sim @ 31,5 euro

 

2 Nokia X1-01 Dual Sim@38,96 euro

 

 

σκέφτομαι να πάρω το δεύτερο , τι λέτε? υπάρχει κάποια καλύτερη πρόταση σε αυτό που ζητάω ?

 

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη πηγα κι εγω στρατο και πολλοι μετα απο εμενα, δεν ειδα να παιρνουν το κινητο κανενος, παρα μονο στο κεντρο 1-2 φορες ετσι και καλα για παραδειγματισμο.

δεν εχεις τπτ παλιο να βολευτεις για το κεντρο; μετα στις μοναδες ειναι τοσο χαλαρα και χυμα, που θα σου προτεινα ενα κινητο με ιντερνετ για να την παλευεις και λιγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω μπηκα με το Blade και τελειωσα με αυτο απο την πρωτη μερα.στο κεντρο δειξε ενα παλιο και καθαρισες μετα βγαλ και αι φοουν αμα θες

 

επειδη πηγα κι εγω στρατο και πολλοι μετα απο εμενα, δεν ειδα να παιρνουν το κινητο κανενος, παρα μονο στο κεντρο 1-2 φορες ετσι και καλα για παραδειγματισμο.

δεν εχεις τπτ παλιο να βολευτεις για το κεντρο; μετα στις μοναδες ειναι τοσο χαλαρα και χυμα, που θα σου προτεινα ενα κινητο με ιντερνετ για να την παλευεις και λιγο.

 

 

+1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω μπηκα με το Blade και τελειωσα με αυτο απο την πρωτη μερα.στο κεντρο δειξε ενα παλιο και καθαρισες μετα βγαλ και αι φοουν αμα θες

 

 

 

 

+1

 

+1 αλλά να προσέχεις τους αλλαφροχέρηδες...

Γνώμη μου πάρε ένα κινητο με mp3/radio να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. Εμένα μου είχαν κλέψει φορτιστή!! Έλεος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άλλο κινητό παλιό που να δουλεύει δεν έχω να δείξω και σίγουρα δεν θα με πιστέψουν αν τους πω πως δεν έχω κινητό οταν θα μπαίνω.

 

Αυτό που λέτε για το internet με έβαλε σε σκέψεις οπότε μηπως υπάρχει κάποιο κινητό κάτω απο 100 euro που να μπαίνει internet (google/facebook/insomnia) αλλα να μην έχει camera ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τότε έχω τι να δείξω . ;)

 

οπότε θα πάρω ενα ανεξαρτήτως αν έχει κάμερα.

 

οπως είπα όμως το μου κινητό όμως πέθανε οπότε χρειάζομαι καινούριο...

 

το προηγούμενο το είχα πάρει 280-300 περίπου αλλα τώρα δεν μπορώ να δώσω τόσα , έρχονται γερά έξοδα στην θητεία και έχω και αφραγκίες :lol:

 

υπάρχει κάποιο κάτω απο 100 euro που να μπαίνει και internet με browser ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τότε έχω τι να δείξω . ;)

 

οπότε θα πάρω ενα ανεξαρτήτως αν έχει κάμερα.

 

οπως είπα όμως το μου κινητό όμως πέθανε οπότε χρειάζομαι καινούριο...

 

το προηγούμενο το είχα πάρει 280-300 περίπου αλλα τώρα δεν μπορώ να δώσω τόσα , έρχονται γερά έξοδα στην θητεία και έχω και αφραγκίες :lol:

 

υπάρχει κάποιο κάτω απο 100 euro που να μπαίνει και internet με browser ?

 

Το ΖΤΕ που εχει στα 59 η wind?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ για τις απαντήσεις , θα περάσω απο εκεί να τα δοκιμάσω και θα δω ποιο θα πάρω. Για smartphone το βλέπω πάντως , αφου υπάρχει τρόπος να το πάρω μέσα τελικα. ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...