Προς το περιεχόμενο

οθόνη μέχρι 140-150 ευρώ


Deschaine

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προλάβετε! Το απόλυτο vfm τώρα και στο Πλαίσιο με 154 γιούρια σε περιορισμένα τεμάχια:

 

http://www.plaisio.gr/ypologistes-anavathmisi/periferiaka/monitor-othones/LG-IPS234V-LED-Monitor-23.htm

 

ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ!!! :)  :mrgreen:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προλάβετε! Το απόλυτο vfm τώρα και στο Πλαίσιο με 154 γιούρια σε περιορισμένα τεμάχια:

 

http://www.plaisio.gr/ypologistes-anavathmisi/periferiaka/monitor-othones/LG-IPS234V-LED-Monitor-23.htm

 

ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ!!! :)  :mrgreen:

 

''Αναμένεται σύντομα'' λέει τώρα!

 

Τα ρημάξανε τα τεμάχια λέμε κι όποιος πρόλαβε τον Κύριο είδε!  :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο το να δωσετε 154 ευρω στο πλαισιο,και μετα να λαμβανετε αθλια after sale support καλυτερα δωστε ακομα 9 ευρω και παρτε την απο το Msystem.

 

 

 

Προσοχη,επειδη μερικοι κακοβουλοι θα πεσουν πανω μου να με φανε,δεν κανω διαφημιση σε κανενα μαγαζι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο το να δωσετε 154 ευρω στο πλαισιο,και μετα να λαμβανετε αθλια after sale support καλυτερα δωστε ακομα 9 ευρω και παρτε την απο το Msystem.

 

 

 

Προσοχη,επειδη μερικοι κακοβουλοι θα πεσουν πανω μου να με φανε,δεν κανω διαφημιση σε κανενα μαγαζι

 

Εσύ δηλαδή έχεις προεξοφλήσει, ότι θα χρειαστεί το after sales support, ότι δηλαδή θα βγάλει πρόβλημα ντε και καλά η οθόνη!...

 

Με τέτοιο σκεπτικό διαφωνώ κάθετα. Ναι μεν σκεφτόμαστε σοβαρά την τεχνική υποστήριξη, αλλά εσύ το προβάλλεις ως αυτοσκοπό.

 

Βέβαια θα μου πεις, πρόκειται για μόνο 9€. Αναρωτιέμαι όμως, αν το οποιοδήποτε επόμενο κατάστημα στην λίστα του skroutz την είχε πχ στα 180€ δηλ +26€, θα έλεγες τα ίδια?

 

Δεν υπάρχει και σε καλύτερη τιμή αυτή στο pc1...?

 

Μιλάς για 5€ διαφορά ΚΑΙ όχι άμεσα διαθέσιμη εκεί ενώ ετοιμοπαράδοτη στους άλλους, τουλάχιστον τη στιγμή που έγραφα το post μου και λίγο αργότερα.

 

Βέβαια σε after sales support τι pc1 τι Πλαίσιο, una faccia una razza...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ δηλαδή έχεις προεξοφλήσει, ότι θα χρειαστεί το after sales support, ότι δηλαδή θα βγάλει πρόβλημα ντε και καλά η οθόνη!...

 

Με τέτοιο σκεπτικό διαφωνώ κάθετα. Ναι μεν σκεφτόμαστε σοβαρά την τεχνική υποστήριξη, αλλά εσύ το προβάλλεις ως αυτοσκοπό.

 

Βέβαια θα μου πεις, πρόκειται για μόνο 9€. Αναρωτιέμαι όμως, αν το οποιοδήποτε επόμενο κατάστημα στην λίστα του skroutz την είχε πχ στα 180€ δηλ +26€, θα έλεγες τα ίδια?

Εχοντας βαρεθει να διαβαζω  καθημερινα καινουργια θεματα που αφορουν την κακιστη  after sale εξυπηρετηση που προσφερουν στα διαφορα ΜΕΓΑΛΑ καταστηματα,μπορω να σου πω οτι πλεον ο παραγοντας αυτος θα πρεπει να αποτελει κυριο γνωμονα στις  αγορες μας,εστω και αν το πληρωνουμε κατι πραπανω.Και επειδη παντα προσεχω τι γραφω,απλα ψαξε λιγο για το backlight bleeding που παρουσιαζουν τα φθηνα Ips panel αυτης της κατηγοριας και θα καταλαβεις για ποιο λογο αναφερω τα παραπανω.Επιπλεον αν οποιοδηποτε αλλο καταστημα στο skroutz την ειχε στα 180 ευρω,τοτε πραγματι θα ηταν το περιβοητο και απολυτο vfm που αναφερεις και προτρεπεις να τρεξουμε να αγορασουμε.Δυστυχως ομως αποτελει μια απλη πραξη προκειμενου να κεντρισει λιγο το ενδιαφερον του καταναλωτικου κοινου,και να διωξει λιγο στοκ το εν λογο καταστημα.Τελος για να χαρακτηρισεις μια προσφορα ως VFM καλο ειναι να μην κοιτας μονο τη τιμη,αλλα την αξιοπιστια που σου παρεχει ενα καταστημα.Και ενα τυχαιο καταστημα στην κολοπετινιτσα μπορει να πουλαει φθηνα,δεν σημαινει ομως οτι ειναι προσφορα,(χαρακτηριστικο παραδειγμα MrSmith),που αναθεμα την after sale εξυπηρετηση που θα εχει ενα μαγαζι που παντα πουλαγε τζακια,και ξαφνικα για 2 μηνες μπηκε στο χωρο των υπολογιστων,τα τσεπωσε και το διελυσε.

 

 

Επαναλαμβανω,δεν υποστηριζω κανενα καταστημα!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

στη συγκεκριμένη περίπτωση όμως απευθύνεσαι στο service της LG και παρακάμπτεις τελείως το Πλαίσιο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στη συγκεκριμένη περίπτωση όμως απευθύνεσαι στο service της LG και παρακάμπτεις τελείως το Πλαίσιο...

δεκτο ,αλλα απο τη στιγμη που στην τιμη που πληρωνω συμπεριλαμβανεται  η συγκεκριμενη υπηρεσια  απο το καταστημα που αγοραζω το προιον γιατι να πρεπει να τρεχω  εγω σε αντιπροσωπιες?στην αποδειξη το γραφει ξεκαθαρα χ χρονια εγγυηση πλαισιο//eshop κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.efpolis.gr/el/library2.html?func=startdown&id=5

 

 

Και για να μην συνεχισω τα offtopic,προς τον topic starter:

 

Οπως προαναφερθηκε αυτη ειναι η καλυτερη επιλογη στα χρηματα που διαθετεις,http://www.skroutz.gr/s/2096733/LG-IPS234V.html.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ξέρω τι νομοθεσία, απλά όπως και με τη Dell γίνεται πιο γρήγορα το RMA αν παρακαμφθεί το κατάστημα αγοράς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...