Προς το περιεχόμενο

κόλλημα βίντεο.


vaggospro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις βάζω κάποιο βίντεο σε πλήρη οθόνη ( full screen ) σε οποιοδήποτε site, μετά από λίγα δευτερόλεπτα το βίντεο κολλάει και ο ήχος συνεχίζει. Μόλις κούνησε το ποντίκι η πατήσω κάποιο κουμπί από το πληκτρολόγιο το βίντεο ξεκολλάει και προχωράει στη θέση που είναι και ο ήχος. Μετά από λίγο πάλι τα ίδια. Υπάρχει κάποια λύση???

 

Αποστολή από το SK17i με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>χμμ</p>

<p> </p>

<p>update/change  browser, update flash, update drivers</p>

Όλα τα έχω κάνει εκτός από τους οδηγούς. Θα το κάνω και θα δω.

 

Αποστολή από το SK17i με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε ιος ειναι ακριβως το ειδιο ειχα με εσενα, ολοιοδιο πραγμμα   ακομα και στο youtube κολαει, κανε φορματ  εμενα κανενα antivirus δεν τον βρηκε δεν ξερω απο που τον κολας παντος ειναι στα αρχεια των dx μεσα καπου κρυμμενος

 

 

κι εγω παντος ετσι ειμουνα μολις κουνουσα λιγο το ποντικι ξεκολαγε ή πατουσα καπιο πληκτρο

 

να ξερεις παντος και αλλους οδηγους να βαλεις το ειδιο θα σε κανει, αδικως κοπος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

για κάθε νόσο ...  Format

πονάει χέρι , κόψη χέρι

 

 

παιδιά επειδή ο Αντώνη δεν το κατάλαβε το σχόλιο είναι ειρωνικό

Επεξ/σία από biomecanoid
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα δεν γινεται αλλιως δεν υπαρχει κατι αλλο και σε εμενα προσφατα συνεβη αυτο, και νομιζα χαλασε η καρτα γραφικων, αλλα τεκικα ητανε ιος,  vaggospro πιο antivirus εχεις εγκατεστημενο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Antivirus έχω τα avast τα free. Έχω κάνει σάρωση με το advance system care pro και καθάρισε κάποιους ιούς. Το πρόβλημα δεν λύθηκε. Η Κάρτα που έχω είναι σαπια. (7600 gt). Θα κάνω αυτό που λέει ο bio και ελπιζω να λυθεί το πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε κι εγω φορματ εκανα και καθαρισε αλλα ειναι τοσο απλο οπως λενε και τα παιδια με τον flash player δεν δοκιμασα κατι τετοιο, παντος μπωρει και να λυνεται το προβλημμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...