Προς το περιεχόμενο

Sang-Froid Tales of Werewolves


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οπως λέει και ο τίτλος το game έχει να κάνει με λυκάνθρωπους και με ένα πρωτότυπο υβριδικό gameplay που συνδιάζει την στρατιγική με το action στοιχείο.

Το official site του παιχνιδιού είναι εδώ

 

http://www.sangfroidgame.com/

 

 

ενώ έχει πάρει πολύ καλά review από σχεδόν όλα τα site. Δείτε και το trailer του

 

 

 

πάντως game που έχει αυτήν εδώ την θεική μουσική των 5 Γαλλων γέρων Les Charbonniers de l'Enfer

που κινούνται στα όρια του φολκλορ παγανισμού δεν μπορεί να είναι άσχημο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ασχοληθει με το game αλλα τωρα το παρατησα. Ειχε κακο και δυσκολο χειρισμο, ειδικα οταν στοχευες με την καραμπινα. Ε μετα ειχε και κατι αλλα χαζα οπως, που επρεπε να πας να σε ευλογησουν τις σφαιρες για να ειναι πιο δυνατες και τετοια. Οκ καλη προσπαθεια αλλα ηθελε κι αλλο φτιαξιμο το game

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ο χειρισμός με δυσκόλεψε κι εμένα (εντάξει, γενικά δεν τα πηγαίνω καλά με τα παιχνίδια "πραγματικού χρόνου") αλλά η ιδέα ήταν εξαιρετική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια και έχω παίξει αρκετή ώρα να πω ότι το game στην ουσιά είναι ένα υβρίδιο μεταξύ tower defence με action δραση. Στήνεις τις παγίδες σου και μετά τελειώνεις την βρώμικη δουλειά σε action mode.

Καλό είναι σαν gameplay και αρκετά προτότυπο και έχει και επιλογές για να αναβαθμίσεις τον χαρακτήρα σου και να πάρεις νέα όπλα,armor κτλ αν και τα χρήματα ειναι αρκετά περιορισμένα για να κάνεις την όποια αγορά.

Το story του από την άλλη δεν είναι τπτ ιδιαίτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...