Προς το περιεχόμενο

Nokia Purity HD by Monster


TecmanGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά πήρα στο κατάστημα του Κωτσόβολου στο The Mall τα Nokia Purity HD by Monster με 40 ευρώ και από ότι είδα στο site δεν τα εμφανίζουν! Και το επίσημο site τον ακουστικών:http://www.puritybymonster.com/en/#page_on-ear

 

Τα πιο φθηνά στο Skroutz 100 ευρώ: http://www.skroutz.gr/s/1898140/Nokia-WH-930-Purity-HD-by-Monster.html?keyphrase=purity+HD

 

Εμένα προσωπικά μου αρέσουν πολύ και πιστεύω πως είναι καλή αγορά και λειτουργούν και ως handsfree! :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!! Τα έψαχνα μέσω ίντερνετ σε καλή τιμή εδώ και 2 μήνες και τελικά τα έβαλε ο Κώτσος!!! Με γειά topic starter! Παίξε και κανά λόττο, σε πάει!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά υπάρχουν διαθέσιμα στο κατάστημα ή όχι?

Στο κατάστημα του Κωτσόβολου υπήρχαν αρκετά κομμάτια σε μεταλλικό καλάθι στο τμήμα των κινητών. Κάποια πρέπει να τα πήραν και μεταξύ τους οι υπάλληλοι γιατί μια στο ταμείο είπε σίγουρα ότι θα έπαιρνε τουλάχιστον ένα ζευγάρι για τον εαυτό της! :P

 

Όχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!! Τα έψαχνα μέσω ίντερνετ σε καλή τιμή εδώ και 2 μήνες και τελικά τα έβαλε ο Κώτσος!!! Με γειά topic starter! Παίξε και κανά λόττο, σε πάει!!

Χαχαχαχα να'σαι καλά ελπίζω να πρόλαβες και να πήρες κανένα ζευγάρι! xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπηκα για να τα ποσταρω αλλα ειδα οτι υπηρχε ηδη τοπικ.Το διαβασα καπου αλλου,πηγα σημερα,πηρα 2 κομματια,ενα μπλε και ενα μαυρο.Σιγουρα για 40 ευρω ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει,εχει καμια 20αρια κομματια ακομα σε ασπρα,μπλε και ροζ.Μαυρα τελος.

 

Αξιζουν σιγουρα το 40αρι τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφυγα!!! Ξέρει κανείς αν λειτουργουν ως hands-free σε android??

Από ότι γράφει στο κουτί λειτουργούν απλά παίζει να μην δουλεύουν τα κουμπιά! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ότι γράφει στο κουτί λειτουργούν απλά παίζει να μην δουλεύουν τα κουμπιά! 

Σε κάποια reviews έχω διαβάσει ότι λειτουργούν και τα κουμπιά, απλά ήθελα να δω αν ξέρει κάποιος από εσάς που τα έχει!

Thnx!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κάποια reviews έχω διαβάσει ότι λειτουργούν και τα κουμπιά, απλά ήθελα να δω αν ξέρει κάποιος από εσάς που τα έχει!

Thnx!

Μόλις τα δοκίμασα σε Vodafone Smart 3 με Android 4.1.1 και δεν λειτουργούν :/ Για άλλα κινητά δεν μπορώ να δοκιμάσω xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τα δοκίμασα σε Vodafone Smart 3 με Android 4.1.1 και δεν λειτουργούν :/ Για άλλα κινητά δεν μπορώ να δοκιμάσω xD

Mμμ, κρίμα. Νομίζω και πάλι όμως αξίζουν τα λεφτά τους.. Thanks Tecman!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε σε iPhone 5 και 4s που δοκιμασα εγω λειτουργουν,το γραφει πανω στο κουτι οτι το control talk δουλευει μονο σε windows phones.

 

Θεωρω οτι ακομα κι ετσι,αξιζουν τα χρηματα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μόλις πήρα ένα άσπρο!! Αρχικά ήθελα μαύρο που είχαν τελειώσει, ενώ και το μπλε με παιδεψε αρκετά! Νομίζω δε θα το μετανιώσω. Ευχαριστώ τον topic starter και όλα τα παιδιά στο thread!

Btw, παιδιά εχει αρκετά ακόμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...