Προς το περιεχόμενο

Nokia Purity HD by Monster


TecmanGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πείτε τι κινητό έχετε και ποιές λειτουργίες δουλεύουν εσείς που πήρατε.

Εγώ και να πω δεν έχει σημασία γιατί είναι Nokia Lumia 610 οπότε Windows Phone δουλεύουν όλα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοίπον @silmarien, σε Xperia Sola που έχω, με μεγάλη χαρά διαπίστωσα πως δουλεύουν όλα!! Απάντηση και χειρισμοί κλήσεων, και αυξομείωση έντασης ήχου. ΔΕΝ λειτουργεί εναλλαγή τραγουδιών με double/triple click, αλλά είδα στο βιβλιαράκι ότι δεν υπάρχει στο μοντέλο των ακουστικών ούτως η άλλως..

 

Update SOS!  Double/triple click δουλεύουν κανονικά! Απλά τα πατούσα πιο γρήγορα απ'ότι έπρεπε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά για εκτός Αθήνας δυστυχώς δεν ξέρω κάτι αλλά για όποιον είναι εύκολο να τσεκάρει και να ενημερώσει για να γνωρίζουν και αυτοί που ενδιαφέρονται για εκτός Αθήνας, θα ήταν καλό :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ειναι οκ για χρηση με mp3 και pc ε?

Εκτος το οτι δεν θα μπορω να χρησιμοποιω τα κουμπια που αναφερατε που μου ειναι αδιαφορο..

 

 

Πηγε κανεις τωρα αυτο το σ/κ να μου πει αν εχει μεινει τιποτα γιατι απο τηλεφωνο οπως ειπε ο φιλος του λενε οτι δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα μην κανω το ταξιδι τσαμπα? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορώ πως και δεν έγιναν ανάρπαστα αυτά τα ακουστικά από το Mall. Με 40€ ούτε καλές ψείρες δε παίρνεις και μάλιστα αν το ψάξει κανείς θα δει ότι είχαν τιμή εκκίνησης στην αγορά 249 δολάρια.

 

Επειδή βρέθηκα στο Mall τσίμπησα ένα ζευγάρι, να πω ότι με 40€ παίρνεις ακουστικά των 100-130+

 

Ο ήχος είναι πολύ καλός με πολύ γεμάτο μπάσο (ίσως υπερβολικά γεμάτο μερικές φορές), ζεστά μεσαία και λεπτομερή πρίμα, λίγο σφιχτά στο κεφάλι αλλά άνετα, απομονώνουν τον εξωτερικό ήχο πολύ καλά, ποιότητα κατασκευής 7.5/10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την εντύπωση πως στον Κοτσο Λάρισας τα είδα στα 250! :ph34r:  Εκτός και αν υπάρχουν διάφορα μονέλα Nokia HD by Monster.

 

 

Μόνο στο mall ισχύει η προσφορά?  :mad:

 

Σήμερα που ξαναπέρασα είχε 2 τελευταία κομμάτια (ροζ) στην τιμή της προσφοράς. Δεν υπήρχε απόθεμα να παραγγείλει σε οποιοδήποτε άλλο χρώμα. Πήρα το ένα για την αδερφή μου(οπότε μένει άλλο ένα ροζ) και μάλιστα στον υπολογιστή που έβλεπα έβγαλε μήνυμα ότι η τιμή πρόκειται για κάτω του κόστους και αν ήθελαν να συνεχίσουν!

 

P.S. σε Galaxy S4 δουλεύουν ΟΛΕΣ οι λειτουργίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...