Προς το περιεχόμενο

[Ηλεκτρική οδοντόβουρτσα] Oral B- Vitality προμηθευτικη 12,38€


greatony

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να ενημερώσω ότι έχει στην Προμηθευτική σε προσφορά 12,38€ (-50%) τη συγκεκριμένη οδοντόβουρτσα.

Μου βγήκε λοιπόν στα 2,38€ με το κουπονάκι.

Δυστυχώς δε γνωρίζω από πότε τρέχει η προσφορά ή μέχρι πότε ισχύει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θενκς γκάις.

Πήρα την τελευταία από την Προμηθευτική Αγίας Παρασκευής.

 

Μάλιστα νομίζω συμφέρει να πάρετε και την οδοντόκρεμα Oral-B pro expert που δίνει 1+1 δώρο μείον το κουπόνι βγαίνει στα €0.89

Η προσφορές είναι μέχρι 19/10 από ότι είδα στα ταμπελάκια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας συμφορουμιτες, πηγα σημερα να τυπωσω ενα κουπονακι -10€ και δεν το εχουν πια στις epithimies.gr :-(

παιζει καμια προσφορα για oral-b vitality απο αλλο site ή ξερετε αν μπορουμε να χρησιμοποιησουμε κουπονακι αλλουνου ;-)

[σορρυ για το λιγακι οφτοπικ]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας συμφορουμιτες, πηγα σημερα να τυπωσω ενα κουπονακι -10€ και δεν το εχουν πια στις epithimies.gr :-(

παιζει καμια προσφορα για oral-b vitality απο αλλο site ή ξερετε αν μπορουμε να χρησιμοποιησουμε κουπονακι αλλουνου ;-)

[σορρυ για το λιγακι οφτοπικ]

Οσον αφορα τα κουπονακια αλλου να ενημερωσω οτι πηρα σε αλλο ονομα κουπονι κανονικα ( δεν μου ζητησαν ταυτοτητα).

Οποτε αν εχεις σε αλλο ονομα δεν εχεις θεμα. Να πουλησουν θελουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρτάται από το κατάστημα. Στον Σκλαβ... δεν μου ζήτησαν ταυτότητα ενώ στα MyMark... και στα ΑΒΓ... ήταν ανένδοτοι.

Να ρωτήσω κάτι: το κουπόνι γράφει για τη Trizone  και όχι για την Vitality. Πως την πήρατε από την Προμηθευτική;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτος απο την Προμηθευτικη, υπαρχει σε αυτη την τιμη ή παραπλησια σε αλλα σουπερμαρκετ;

 

 

Εξαρτάται από το κατάστημα. Στον Σκλαβ... δεν μου ζήτησαν ταυτότητα ενώ στα MyMark... και στα ΑΒΓ... ήταν ανένδοτοι.

Να ρωτήσω κάτι: το κουπόνι γράφει για τη Trizone  και όχι για την Vitality. Πως την πήρατε από την Προμηθευτική;

 

Το κουπονι λεει Trizone-Vitality αρα λογικα θα ισχυει και για τις 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπορει καποιος να μου απαντησει με pm πως λειτουργει το εκπτωτικο κουπονι εν συντομια και κυριως σε ποια μαρκετ?  στο epithimies δεν βρηκα να γραφει κατι συγκεκριμενο,επισης σε σχεση με την οδοντοβουρτσα των lidl σε αλλο ποστ ποια συμφερει να αγορασεις απο αποψη οικονομιας και μονο? λαμβανοντας υποψιν και τα ανταλλακτικα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εκπτωτικό δουλεύει σε όλα τα καταστήματα και συνδυάζεται και με άλλες προσφορές.

Συνήθως ζητάνε ταυτότητα.  Σε εμένα απλά τη ζήτησε και χωρίς να την κοιτάξει γέλασε και μου είπε "με βλέπουν από την κάμερα οπότε θα κάνω ότι την έλεγξα".

 

Πληροφοριακά να αναφέρω ότι πήρα την παιδική (disney) λόγω παιδιών και ο χρόνος που μετράει είναι 1 λεπτό.  Στην κανονική που πήρα πριν μερικούς μήνες ο χρόνος είναι 2 λεπτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το κουπονι λεει Trizone-Vitality αρα λογικα θα ισχυει και για τις 2.

 

Έχεις δίκιο..

Μάλλον έχεις άδικο.. (βλ. πιο κάτω)

Επεξ/σία από dimigar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι διαφορετικά πράγματα. Η Vitality είναι η κατηγορία σε αυτές τις βούρτσες, και το Trizone είναι ο συγκεκριμένος τύπος κεφαλής. Δηλαδή υπάρχει η Vitality Trizone, η Vitality Dual Clean, η Vitality White, η Vitality Precision Clean, κλπ. Το κουπόνι ισχύει κανονικά ΜΌΝΟ για την Vitality Trizone, άλλα ακριβώς επειδή υπάρχει αυτή η σύγχυση, πολλοί υπάλληλοι απλά κάνουν λάθος και δίνουν οποιαδήποτε vitality.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...