Προς το περιεχόμενο

[TV] Samsung 40" 3D EH6030 329€ στο Mediamarkt (23/11) [ΤΕΛΟΣ Οnline!!]


giorginho

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για οποιον δεν βιαζεται λογω μουντιαλ θα βγουν περισσοτερες προσφορες.

Ηδη αρχισαν απο τα μεγαλα μοντελα 4Κ ....

 

Samsung UE55F9000

 

https://www.skroutz.gr/s/3684402/Samsung-UE55F9000.html

 

LG 55LA965V (με τα δωρα βγαινει κατω απο 2.000 ευρω!)

 

https://www.skroutz.gr/s/4443832/LG-55LA965V.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε φιλε ειναι τηλεοραση 380 ευρω, τωρα και μοντελο που κανει 1000-2000-3000 ευρω να το εδιναν 500 δε θα το επαιρνα, αν το μοντελο που κανει 400-500 το πανε στα 300 τοτε θα ξενερωσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα που κολλανε οι 4Κ τηλεορασεις των 2000+ ευρω σε ενα νημα για προσφορα τηλεορασης στα 300+ ο θεος και η ψυχη του...
Αθανατε Ελληναρα... Που σε ρωταω τι μπορω να παρω μεχρι 5000 σε αυτοκινητο και εσυ προσπαθεις να μου πουλησεις τη Φεραρι των 150.000!!!!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την πήρα χθες και για τα λεφτά της είναι πάρα πολύ καλή.

200ΗΖ, panel σειράς 6...με λίγο tweaking έχει τέλεια εικόνα.

Παίζει κ MP4 με .srt ελληνικά ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα που κολλανε οι 4Κ τηλεορασεις των 2000+ ευρω σε ενα νημα για προσφορα τηλεορασης στα 300+ ο θεος και η ψυχη του...

Αθανατε Ελληναρα... Που σε ρωταω τι μπορω να παρω μεχρι 5000 σε αυτοκινητο και εσυ προσπαθεις να μου πουλησεις τη Φεραρι των 150.000!!!!!

 

Για οποιον δεν βιαζεται λογω μουντιαλ θα βγουν περισσοτερες προσφορες.

Ηδη αρχισαν απο τα μεγαλα μοντελα 4Κ ....

Αν σου πω οτι πρεπει να δεις οφθαλμιατρο θα παρεξηγηθεις

 

Τα περι καταγωγης να μην το σχολιασω!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη ψαχνω τηλεοραση και μου αρεσε το μοντελο,θα ηθελα να την παρω με ατοκες δοσεις

 

ατοκες εχει και το πλαισιο και το media markt ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιζει κανενα μισαωρο τωρα, δεν μπορω να κρινω καθως πριν ειχα crt 15ετιας :P

μου φαινεται αρκετα καλη, και ο ηχος της αρκετα καλος, ο ηχος ειναι στο 12 και ειναι μια χαρα στα 2-3 μετρα που καθομαι.

 

μεσα ειχε και 2 ζευγαρια γυαλια, εγω πιστευα οτι θα ηταν τα ψευτικα που διναν στον κινηματογραφο αλλα ειναι πιο ψαγμενα παιρνουν και μπαταριες, χαχα :lol:

Επεξ/σία από someone-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια θελω να παρω μια τηλεοραση που να υποστηριζει ευκολα και γρηγορα φλασακια-σκληρους για αναπαραγωγη ταινιας με η χωρις ενσωματωμενους υποτιτλους...με την συγκεκριμενη θα γινει η δουλεια μου??

δεν με πειραζει και 32 ιντσων να ειναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια θελω να παρω μια τηλεοραση που να υποστηριζει ευκολα και γρηγορα φλασακια-σκληρους για αναπαραγωγη ταινιας με η χωρις ενσωματωμενους υποτιτλους...με την συγκεκριμενη θα γινει η δουλεια μου??

δεν με πειραζει και 32 ιντσων να ειναι...

 ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι Samsung εχουν το μεγαλο καλο οτι υποστηριζουν DTS ηχο στα ηχεια της TV (τον οποιο εχουν σχεδον ολα τα Mkv) αλλα οι υποτιτλοι ειναι σχετικα μικροι ακομα στο μεγιστο μεγεθος. Αν καθεσαι σχετικα μακρια απο την TV θα σε ενοχλησει. Ειναι ενας λογος (ο αλλος ειναι οτι αργει λιγο στην πλοηγηση o  media player της TV), που αρκετοι χρησιμοποιουμε συσκευη media player.

 

Επισης καλο ειναι μολις αγοραζετε την TV να κοιτατε για clouding και banding - υπαρχει μια ειδικη εικονα καταμαυρη και γκρι αντιστοιχα που το τσεκαρεις. Αν ειναι πολυ και σας ενοχλει οταν παρακολουθειτε, επιστροφη αμεσα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αποσταση που θα βλεπω ειναι απο το κρεβατι και στα ποδια σχεδον θα ναι η τηλεοραση...

αυτο το προβλημα θα διορθωθει μετα?

αν οι υποτιτλοι ειναι ενσωματωμενοι τα πραγματα ειναι καλυτερα?

με macbook pro & dlna πως ειναι τα πραγματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...