Προς το περιεχόμενο

Τροφοδοτικο και ελεγχος καλης λειτουργιας του


rex78

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα.εχω δυο παλια τροφοδοτικα και θελω να δω αν δουλευουν.οταν τα βαλω ετσι απλα στην μπριζα χωρις να συνδεσω κανενα αλλο καλωδιο πανω στο pc το ανεμιστηρακι του δεν θα πρεπε να ξεκινησει να δουλευει?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο 20πινο που πάει στην μητρική ένωσε το πράσινο καλώδιο με ένα μαύρο για να ξεκινήσουν. Αλλά έχε υπόψιν οτι και να γυρίζει ο ανεμιστήρας δε σημαίνει ότι δεν έχουν και πρόβλημα.

 

9.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν μπω σ αυτην την διαδικασια ομως,οταν τα βαζω στην μπριζα δεν θα πρεπε να δουλευει τουλαχιστον το ανεμιστηρακι?

Όχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα παιδες ειχατε δικιο.εκανα την γεφυρα και τα ανεμιστηρακια δουλευουν κανονικα,αλλα οταν το συνδεσω με την μητρικη,τιποτα.αρα παω για μητρικη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως υποθήκες ήδη το γεγονός οτι ο ανεμηστηρας ξεκινάει με το γεφυρώμα δεν σημαίνει οτι και το τροφοδοτικο ειναι οκ..

 

 

και τα δυο τροφοδοτικά που έχεις ειναι τραγικά... Και ευγενικός είμαι μαζί τους.

 

 

Βρες ενα σωστό τροφοδοτικο να δοκιμασεις και μετα βλέπουμε αν όντως φταίει η μητρικη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το οτι ειναι τραγικα δεν το συζηταω καθολου!!!! :unsure: αλλα τη να κανω,προσπαθω στους καιρους που ζουμε να γλυτωσω και κανενα φραγκο.παντως ευχαριστω,και αν μπορεσω θα βγαλω το δικο μου για να δοκιμασω και ξαναμιλαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσεξε διοτι με τετοιες μαρκες μηπως πληρωσεις τελικα παραπανω, αν σου καψαλισουν ολο το συστημα. Την εχουν πατησει ουκ ολιγοι........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...