Προς το περιεχόμενο

Ακουστικα Ψειρες


NotebookFreak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα ..θα ηθελα την βοηθεια σας!!Ψαχνω για 'καλες' ψειρες με volume control  για το ipod μου και η αληθεια ειναι οτι εχω χαωθει λιγο....badget 20-40euros

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ανοιγω αλλο θεμα κοιταγα αυτα τα ακουστικα που εχει σε προσφορα για το iphone μου και θα ηθελα να μου πειτε αν αξιζει να τα αγορασω

 

http://www.e-shop.gr/product?id=PER.807182&sid=1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω με την σειρα μου εχω να προτεινω τα akg 313 γιατι πρωτον παιζουν  16Hz-21kHz  δλδ πιο εντονα μπασα και δεν κουραζουν ειναι εξω απο το αυτι.δευτερον τα ακουστικα που μπαινουν μεσα στο αυτι εμενα με ενοχλουν ποσο μαλλον μετα απο πολυ ωρα ειναι τελειως ενοχλητικα και ασε που δεν παιζουν σωστα τα μπασα.

 

εαν θες ακουστικα που να μπαινουν μεσα πες μου να σου στειλω κατι sony που πηρα απο το public 20ευρο.στα δινω 5ευρο τα χρησιμοποιησα μιση ωρα.αλλα θα ξενερωσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα που το λες, ακουστικα που να μπαινουν στο αυτι δεν εχω παρει ποτε μου και δεν ξερω τι αισθηση εχουν (αν ειναι βολικα)!! Αυτα που μου προτεινες αξιζουν;; Πρωτη φορα ακουω την μαρκα (akg)

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα με ενοχλουν απιστευτα τωρα αλλοι πραγματικα δεν ξερω πως βολευονται εαν και εχει μεγεθη(εχει μεσα 3 σετ s-m-l).αυτα που σου προτεινω ειναι εξαιρετικα.η akg ειναι χρονια στο χωρο οι πιο παλιοι την θυμομαστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κυριοτερο που δεν ρωτησα αν ειναι συμβατα με το iPhone που μου προτεινεις;;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Οχι για iphone ανεφερα αλλα το μικροφωνο δεν με νοιαζει και τοσο. Ευχαριστω για τις απαντήσεις σου παντως!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες και αυτες τις προσφορες. Και τα 2 ακουστικα ειναι εξαιρετικα, τα Mh-1 ομως νομιζω οτι ειναι καλυτερα.

http://www.insomnia.gr/topic/509615-sony-ericsson-mh1-880-%E2%82%AC-e-shop/

 

http://www.insomnia.gr/topic/516341-%CE%B1%CE%BA%CE%BF%CF%85%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AC-sony-xba-2ip-%E2%82%AC15/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Αγόρασα τα πολύ καλά MH-1 και είμαι πολύ ικανοποιημένος, αλλά τις τελευταίες ημέρες ψήνομαι για τα xiaomi piston 2.0. Βλέπω πολύ ενθουσιασμό να επικρατεί για αυτά. Τρομερός σχεδιασμός, καινοτομίες και τιμή λογικότατη. Πολύ φοβάμαι ότι δεν θα την γλιτώσω και θα χτυπήσω ένα ζευγάρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Της sony τα xba ip 2 θεωρείτε ότι αξίζουν πλέον στα 32 ευρώ; Κυρίως για metal μουσική, από heavy μέχρι black. Ή υπάρχει κάτι καλύτερο με ταβάνι τα 50 ευρώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Ψάχνω ένα ζευγάρι με μικρό(κοντό ) καλώδιο για να χρησιμοποιώ με το handsfree bluetoothπου έχω. Είχα ενα ζευγάρι sony παλαιότερα. Γνωρίζεται αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...