Προς το περιεχόμενο

[keyboard] Razer blackwidow ultimate battlefield - 88€ - crazy sunday


GiannisWalker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

http://www.e-shop.gr/razer-blackwidow-ultimate-battlefield-4-gaming-keyboard-p-PER.573190&sid=1 88 ευρο.χαμηλότερη τιμή σκρουτζ 150.

Επεξ/σία από matrixxx
title remastering :p
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ασχημο αισθητικα (λογω των καγκουροαυτοκολητων του battlefield κυριως).

Περαν τουτου, ξερουμε τι switches φοραει; Αν ειναι για black δεν αξιζει ουτε τα αρχικα 150 του, ουτε και τα 88 του.

Συν οτι "αναμενεται παραλαβη".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

85 ευρω για πληκτρολογιο;

Οσο προσφορα και ναναι ειμεθα σοβαροί;

Εχω ενα της microsoft PS/2 συνδεση εδω και 10 χρονια. Το ειχα παρει προσφορα τοτε 5 ευρω απο 35 (ξεστοκαρισμα). Το θελει καποιος στα 10; :P

Παραπανω απο 10 ευρω δεν εχω δωσει ποτε για πληκτρολογιο και ουτε προκειται να δωσω.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

85 ευρω για πληκτρολογιο;

Οσο προσφορα και ναναι ειμεθα σοβαροί;

Εχω ενα της microsoft PS/2 συνδεση εδω και 10 χρονια. Το ειχα παρει προσφορα τοτε 5 ευρω απο 35 (ξεστοκαρισμα). Το θελει καποιος στα 10; :P

Παραπανω απο 10 ευρω δεν εχω δωσει ποτε για πληκτρολογιο και ουτε προκειται να δωσω.

Εισαι εκτος θεματος....

Ποια η διαφορα του μ αυτο ? Περα απο το theme.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι εκτος θεματος....

Ποια η διαφορα του μ αυτο ? Περα απο το theme.

έχει φωτισμό, θήρες ακουστικών/μικροφώνου/usb.

Τα αξίζει τα λεφτά του οποίος θέλει να πάει σε μηχανικό έχω το ίδιο(blackwidow ultimate 2012)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πήγαν πακέτο με το taipan που είναι σε προφορά :P Αν δεν είχε και τα logo του battlefield θα ήταν καλύτερο αλλά όπως και να έχει είναι καλή τιμή για όποιον ήθελε να το αγοράσει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

85 ευρω για πληκτρολογιο;

Οσο προσφορα και ναναι ειμεθα σοβαροί;

Εχω ενα της microsoft PS/2 συνδεση εδω και 10 χρονια. Το ειχα παρει προσφορα τοτε 5 ευρω απο 35 (ξεστοκαρισμα). Το θελει καποιος στα 10; :P

Παραπανω απο 10 ευρω δεν εχω δωσει ποτε για πληκτρολογιο και ουτε προκειται να δωσω.

Μολις παρεις μηχανικο θα αλλαξεις γνωμη φιλε μου...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις παρεις μηχανικο θα αλλαξεις γνωμη φιλε μου...

Aν και ειμαστε οφφτοπικ κι εγω που πηρα μηχανικο δεν αλλαξα γνωμη. Παρασυρθηκα απο σχολια παρομοια με το δικο σου και εσκασα τα 70 ευρω κι ακομα τα κλαιω. Αλλοι λεγανε οτι η διαφορα που βλεπεις ειναι σαν hard disk με ssd, αλλοι οτι αν πας σε μηχανικο δεν υπαρχει γυρισμος κλπ κλπ. Δεν ισχυει. Ειναι καλυτερα τα μηχανικα οντως, αλλα σε καμια περιπτωση δεν δικαιολογειται η διαφορα τιμης απο τα απλα πληκτρολογια. Το value τους βαση οσων προσφερουν ειναι εως 40-45 ευρω κατ'εμε. Τοτε ναι,θα αξιζαν.

 

ΥΓ. Κατοχος coolermaster storm trigger (δηλαδη ιδιο με το δικο σου), αρα μιλαω παντα για black switches.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις παρηγγειλα :D Οντως το κανονικο εχει το δικο του style αλλα και το bf4 edition δεν ειναι και ασχημο! Χαλαρωσε λγ :P Ειδικα σε αυτη την τιμη ειναι πολυ καλα πιστευω!!

 

Να ρωτησω, τις θυρες usb,mic & audio γιατι τις εχει? Και καλα αν δεν εχεις θυρες ελευθερες ή δεν φτανει το καλωδιο στο κουτι να συνδεσεις εκει? Δεν θα υπαρχει καποια καθυστερηση απ'ολο αυτο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Haris μήπως να κοιτούσες και την προσφορά του μηχανικού πληκτρολογίου στο egate πρώτου παραλάβεις το Razer?

 

 

Εννοεις για το steelseries? To ειδα, αλλα εχει 70 ευρω και με τα μεταφορικα παει περιπου στο 80αρι οποτε παιρνω Blackwidow με 88 μιας και εχει e-shop στην πολη μου :\ Ειναι καλυτερο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις παρεις μηχανικο θα αλλαξεις γνωμη φιλε μου...

Τα πρώτα πληκτρολόγια ήταν μηχανικά ΟΛΑ.

 

Μετά ήρθαν τα "φτηνά" που έχουμε τώρα σαν καλύτερα λόγο το οτι ήταν αθόρυβα, πολύ πιο λεπτά, πιο ελαφριά,ηταν πιο ανθεκτικά στα υγρά και σαφώς πιο φτηνά.

Αφου βρήκαν τρόπο να πουλάνε πανάκριβα ποντίκια σκαρφιστηκαν να φέρουν ξανά τα μηχανικά πληκτρολόγια σαν "την μέρα με την νύχτα" κάτι φυσικά που δεν ισχύει.

Σωστά τα λεει ο Midi_Miliz. Καλό είναι να ξέρουμε τι αγοράζουμε, να δίνουμε οσα λεφτά θέλουμε γιατι είναι δικαίωμά μας αλλά να μην παρασύρουμε με υπερβολές τον κόσμο.

 

Στο θέμα μας τώρα : H προσφορά του eshop ειναι πολύ καλή.Επίσης δεν θα το έλεγα και σούργελο επειδή ειναι BF4 , είναι αρκετά διακριτικό.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...