Προς το περιεχόμενο

[keyboard] Razer blackwidow ultimate battlefield - 88€ - crazy sunday


GiannisWalker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aν και ειμαστε οφφτοπικ κι εγω που πηρα μηχανικο δεν αλλαξα γνωμη. Παρασυρθηκα απο σχολια παρομοια με το δικο σου και εσκασα τα 70 ευρω κι ακομα τα κλαιω. Αλλοι λεγανε οτι η διαφορα που βλεπεις ειναι σαν hard disk με ssd, αλλοι οτι αν πας σε μηχανικο δεν υπαρχει γυρισμος κλπ κλπ. Δεν ισχυει. Ειναι καλυτερα τα μηχανικα οντως, αλλα σε καμια περιπτωση δεν δικαιολογειται η διαφορα τιμης απο τα απλα πληκτρολογια. Το value τους βαση οσων προσφερουν ειναι εως 40-45 ευρω κατ'εμε. Τοτε ναι,θα αξιζαν.

 

ΥΓ. Κατοχος coolermaster storm trigger (δηλαδη ιδιο με το δικο σου), αρα μιλαω παντα για black switches.

Πόσες λέξεις γράφεις το λεπτό; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Aν και ειμαστε οφφτοπικ κι εγω που πηρα μηχανικο δεν αλλαξα γνωμη. Παρασυρθηκα απο σχολια παρομοια με το δικο σου και εσκασα τα 70 ευρω κι ακομα τα κλαιω. Αλλοι λεγανε οτι η διαφορα που βλεπεις ειναι σαν hard disk με ssd, αλλοι οτι αν πας σε μηχανικο δεν υπαρχει γυρισμος κλπ κλπ. Δεν ισχυει. Ειναι καλυτερα τα μηχανικα οντως, αλλα σε καμια περιπτωση δεν δικαιολογειται η διαφορα τιμης απο τα απλα πληκτρολογια. Το value τους βαση οσων προσφερουν ειναι εως 40-45 ευρω κατ'εμε. Τοτε ναι,θα αξιζαν.

 

ΥΓ. Κατοχος coolermaster storm trigger (δηλαδη ιδιο με το δικο σου), αρα μιλαω παντα για black switches

πήγες και πήρες τους χειρότερους διακόπτες, οι μαύροι σε αίσθηση είναι σαν τις γομολάστιχες των απλών,  έδινες το 10ρικο και έπαιρνες καποιο με μπλε ή καφέ, μόνο αυτά τα 2 χρώματα αξίζουν, τα άλλα 2 είναι για την χωματερή από πλευράς αίσθησης, πράσινο και διαφανές δεν έρχονται ευρώπη άρα δεν έχω άποψη γι'αυτά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν είχε τα pokemon πάνω τρωγόταν razer παίρνεις 50% για την εμφάνιση αλλιώς απλά παίρνεις ένα καλό σκέτο μηχανικό

Οχι φίλε μου Razer παίρνεις για την εργονομία (στα ποντίκια) και για την ποιότητα κατασκευής που είναι κλάσης ανώτερα απο κάτι πλαστικούρες των 100€ που είχαν φτάσει κάποια Logitech χωρίς λόγο και αιτία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναμενονταν παραλαβη σημερα και το αλλαξαν και εβαλαν "Αναμενεται νεα παραλαβη 22 Μαϊου". Δεν το βλεπω να το στελνουν το keyboard απο καθυστερηση στην καθυστερηση θα πηγαινει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απότι λέει εδώ http://www.anandtech.com/show/7911/razer-blackwidow-ultimate-mechanical-gaming-keyboard-review δεν έχει cherry αλλά κάτι κινέζικες μαϊμούδες, γι'αυτό τα λέει και καλά "τροποποιημένα" μπλε, τώρα τι παίζει με τα νιχαο θα δείξει, ας τα δοκιμάσουν πρώτα τα "πειραματόζωα" και βλέπουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι φίλε μου Razer παίρνεις για την εργονομία (στα ποντίκια) και για την ποιότητα κατασκευής που είναι κλάσης ανώτερα απο κάτι πλαστικούρες των 100€ που είχαν φτάσει κάποια Logitech χωρίς λόγο και αιτία.

 

ποντίκια ναι πληκτρολόγια μια ζωή σαπίλα ήταν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απότι λέει εδώ http://www.anandtech.com/show/7911/razer-blackwidow-ultimate-mechanical-gaming-keyboard-review δεν έχει cherry αλλά κάτι κινέζικες μαϊμούδες, γι'αυτό τα λέει και καλά "τροποποιημένα" μπλε, τώρα τι παίζει με τα νιχαο θα δείξει, ας τα δοκιμάσουν πρώτα τα "πειραματόζωα" και βλέπουμε..

 

Αυτο ειναι για το Blackwidow 2014! Εμεις μιλαμε για το 2013!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ερώτηση γενικά για το eshop και συγκεκριμένα για το keyboard, εγώ έκανα την παραγγελία στις αρχές της προσφοράς και δεν έχει έρθει ακόμα ενώ η προσφορά τέλειωσε. Τι ισχύει έχασα την προσφορά ή μετράει που το παράγγειλα τότε? Καλή ερώτηση και για μελλοντικές προσφορές στο eshop.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχεις χασει την προσφορα,αλλα εξαρταται την περιοχη αποστολη(αν στείλουν τα πρωτα κομματια σε αθηνα,θεσσαλονικη,επαρχια).αν εχει εξαντληθει το στοκ.......λογικα περιμενεις πιο πολυ χρονο,μεχρι την επομενη εισαγωγη του προϊοντος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ερώτηση γενικά για το eshop και συγκεκριμένα για το keyboard, εγώ έκανα την παραγγελία στις αρχές της προσφοράς και δεν έχει έρθει ακόμα ενώ η προσφορά τέλειωσε. Τι ισχύει έχασα την προσφορά ή μετράει που το παράγγειλα τότε? Καλή ερώτηση και για μελλοντικές προσφορές στο eshop.

 

 

Αφου εκανες την παραγγελια σημαινει οτι το προλαβες στην προσφορα!!Αρα προφανως και θα παρεις το πληκτρολογιο σε αυτη την τιμη. Παρε ενα τηλεφωνο να τους ρωτησεις για το ποτε θα ερθει κτλ (στο τμημα πωλησεων)! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

[gaming Keyboard] Razer Blackwidow Ultimate Battlefield 4 Gaming Keyboard - 88 ευρώ e-shop

 

Για όποιον ενδιαφέρεται και μπορεί να τα διαθέσει.

Και στον "τσιγγούνη"

Νομίζω καλή προσφορά.

 

Ξανα στα 88 ευρω

Επεξ/σία από matrixxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

^

Υπαρχει παλιοτερο θεμα για το προϊον, πριν 20 ημερες, ακριβως ιδια τιμη και στο ιδιο μαγαζι. Τωρα είναι ξανα στα 88 χωρις "crazy sunday", χωρις εκπτωση. ;) [σχολιο: αντε στο επομενο crazy sunday, στα 60 ευρω]

 

Μιας λοιπον και υπαρχει εκει ηδη η σχετικη κουβεντα και είναι ιδια τιμη - ιδιο μαγαζι, ας συνεχιστεί εκει.

 

Μεταφερεται λοιπον στο παλιο τοπικ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...