Προς το περιεχόμενο

Νέο Moto G από τη Motorola με 4G LTE δυνατότητες και microSD slot


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκτός από το νέο Moto E, η Motorola αποκάλυψε μία νέα έκδοση του γνωστού και ιδιαίτερα επιτυχημένου Moto G. Πρόκειται για έκδοση που υποστηρίζει δίκτυα 4G ενώ διαθέτει και υποδοχή microSD για την επέκταση του αποθηκευτικού χώρου.Κατά τα άλλα δεν έχουμε αλλαγές στα υπόλοιπα χαρακτηριστικά του κινητού. Επομένως έχουμε την ίδια, πολύ ωραία οθόνη των 4.5 ιντσών ανάλυσης 720p με προστασία Gorilla Glass 3 ενώ βασίζεται στο τετραπύρηνο Qualcomm Snapdragon 400 SoC με συχνότητα λειτουργίας 1.2GHz και διαθέτει 1GB RAM και 8GB ή 16GB αποθηκευτικού χώρου που όπως είπαμε επεκτείνεται με τη χρήση κάρτας μνήμης microSD έως και κατά 32GB.

 

Το Moto G διαθέτει κάμερα 5.0 Megapixels με LED flash που προσφέρει video ανάλυσης 720p, εμπρόσθια κάμερα 1.3 Megapixels, WiFi 802.11b/g/n, Bluetooth, GPS, FM Radio και η μπαταρία του έχει χωρητικότητα 2070mAh. Οι διαστάσεις του είναι περίπου 130 x 66 x 11.6 χιλιοστά και το βάρος του 143 γραμμάρια. Το κόστος του είναι $219.

 

Link.png Site: GSMArena

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το 4G δεν με νοιάζει και πολύ, αλλα επιτέλοςυ το πιάνουν το νόημα ότι δε μας φτάνουν τα 8 & 16GB.

 

Βλέπω και HTC one M8 έβαλε microSD και τώρα και Moto G.

Μόνο εάν ήταν σαν το One Plus One των 64GB δε θα χρειαζόμουν την κάρτα...

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

x_vagos_x mhn to les to note 3 oso pernai o kairos anevenei I timh tou :P

Ωραια! Ετσι να πηγαινει, προς τα πανω, μεχρι να το πουλησω σε 3-4 μηνες! Μετα να ξαναπεσει :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

post-169997-0-17643300-1399979044_thumb.png

 

 

 

[ATTACH]563973[/ATTACH]

 

 

 

Το Moto g το έχει η γυναίκα μου και έχω πάθει πλάκα... απλά τα σπάει ειδικά με κάρτα μνήμης είναι πολύ σούπερ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι έπρεπε να το βγάλει από την αρχή(για την SD κυρίως)

Παίζει μπάλα μόνο το στο εύρος τιμής του, απόλυτο VFM

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά δεν είναι να αγοράζεις τηλέφωνο αν δεν κλείσει πρώτα κανα χρόνο στην αγορά. Τώρα εγώ γιατί νοιώθω περίεργα που έχω το Moto G χωρίς να έχει κάρτα μνήμης και χωρίς το 4G; Δεν μου την ακυρώνουν εν μέρη την αγορά που έχω κάνει;

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά δεν είναι να αγοράζεις τηλέφωνο αν δεν κλείσει πρώτα κανα χρόνο στην αγορά. Τώρα εγώ γιατί νοιώθω περίεργα που έχω το Moto G χωρίς να έχει κάρτα μνήμης και χωρίς το 4G; Δεν μου την ακυρώνουν εν μέρη την αγορά που έχω κάνει;

 

Γιατί να ακυρώνει την αγορά σου? Όταν το αγόρασες ήξερες πολύ καλά τι παρέχει και τι οχι η συσκευή.

 

Κάλλιστα θα μπορούσε να το έχει ονομάσει και αλλιώς, Μοτο Gs ας πούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αυτή τη λογική δεν θα έβγαιναν ποτέ καινούργια μοντέλα...

Αυτό είναι το θέμα, δεν είναι καινούργιο... αλλά το ίδιο με δυο προσθήκες. ίδια λογική με την Sony, αγοράζεις ένα προϊόν της και μετά από 2 μήνες βγάζει το ίδιο με 10 updates πάνω του...την έπαθα έτσι με το Laptop που πήρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...