Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3 [Xbox One][PS4]


panther_512

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα περισσοτερα παιχνιδια οχι μονο αυτο.. Γενικα τα αγγλικα ειναι must στο gaming.. ελαχιστοι τιτλοι εχουν ελληνικους υποτιτλους.. Δεν θελω να φανταστω καν πως θα ηταν οι υποτιτλοι στα ελληνικα για το Witcher 3.. Καλυτερα ετσι οπως ειναι παρα αποτυχημενη αποδοση των μεταφρασεων, αυτο θα κατεστρεφε το παιχνιδι..

υπάρχουν επαγγελματίες που μπορούν να κάνουν εξαιρετικές μεταφράσεις και ανοίκουν στο χώρο του θεάτρου κυριώς. Καθώς αυτά τα παιχνίδια θέλουν ολιστικές μεταφράσεις με θεατρικό Touch και όχι κατα γράμμα ξερές.

Σίγουρα πάντως θα απολάμβανα μια τέτοια εμπειρία

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 774
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

υπάρχουν επαγγελματίες που μπορούν να κάνουν εξαιρετικές μεταφράσεις και ανοίκουν στο χώρο του θεάτρου κυριώς. Καθώς αυτά τα παιχνίδια θέλουν ολιστικές μεταφράσεις με θεατρικό Touch και όχι κατα γράμμα ξερές.

Σίγουρα πάντως θα απολάμβανα μια τέτοια εμπειρία

 

Σαφως σαφως δεν αντιλεγω οτι γινεται αυτο, και φυσικα θα το απολαμβαναμε ολοι αν γινοταν σωστη αποδοση.. αλλα δυστυχως καμμια εταιρια δεν ειναι διατεθειμενη να κανει κατι τετοιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά μια απορία.Είχα το witcher 3 δανεικό απο ένα φίλο και το χα προχωρήσει τουλάχιστον 30-40 ώρες.Για να πάρω το φουλ πακέτο με τα dlc αλλά και το original game για να το τελειώσω,αναγκαστικά πρέπει να τα πάρω ξεχωριστά;Ρωτάω γιατί κάπου είχα διαβάσει ότι το game of the year δεν είναι συμβατό με τα saves του απλού..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρε την GOTY και ξαναξεκινα το.. που ειναι το προβλημα.. ειναι μακραν το μονο παιχνιδι που οσες φορες και να το ξεκινησεις μονο ιδιο story δεν θα δεις..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω. Επιπλέον οι 30 ώρες δεν είναι τίποτα για το Witcher. Μαζί με τα δύο expansions το παιχνίδι είναι τουλάχιστον 100-120 ώρες καθαρού gameplay (εγώ είμαι στις 170 και δεν έχω φτάσει ούτε level 30 ακόμα, ενώ κάνω ακόμα τα main quests του level 22).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα και χρόνια πολλά. Μήπως ξέρει κανείς τι παίζει με την camera του witcher μου φέρνει πολύ κοντά τον gerald και δεν έχω την επιλογή να τρέξω, μόνο αν με σκοτώσουν στρατιώτες φτιάχνει, και μόλις κάνω loot η ανέβω στο άλογο πάλι τα ίδια. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα και χρόνια πολλά. Μήπως ξέρει κανείς τι παίζει με την camera του witcher μου φέρνει πολύ κοντά τον gerald και δεν έχω την επιλογή να τρέξω, μόνο αν με σκοτώσουν στρατιώτες φτιάχνει, και μόλις κάνω loot η ανέβω στο άλογο πάλι τα ίδια. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Στο εγραψα και στο αλλο topic που εκανες την ερωτηση..

 

Εχεις βαρος αρκετο στον Geralt. Σου εχει εμφανισει και ενα κοκκινο σημαδακι πανω στο hud που δειχνει οτι εχεις αρκετο βαρος.. Πηγαινε να πουλησεις αντικειμενα. Και οταν σε τρωνε οι φρουροι εισαι normal γιατι σου βουτανε αντικειμενα καθε φορα που σε σκοτωνουν..

Να το προσεχεις αυτο.. Εγω εχω συνεχεια θεμα με το βαρος και ψαχνω να ξεφορτωνω αντικειμενα οποτε μπορω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο εγραψα και στο αλλο topic που εκανες την ερωτηση..

 

Εχεις βαρος αρκετο στον Geralt. Σου εχει εμφανισει και ενα κοκκινο σημαδακι πανω στο hud που δειχνει οτι εχεις αρκετο βαρος.. Πηγαινε να πουλησεις αντικειμενα. Και οταν σε τρωνε οι φρουροι εισαι normal γιατι σου βουτανε αντικειμενα καθε φορα που σε σκοτωνουν..

Να το προσεχεις αυτο.. Εγω εχω συνεχεια θεμα με το βαρος και ψαχνω να ξεφορτωνω αντικειμενα οποτε μπορω..

Eυχαριστωωωωω φιλε μου!!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Witcher 3 digital στα 15 ευρώ ή Witcher 3 Goty retail στα 35 ευρω?

 

αξίζει τα 20 ευρώ παραπάνω το goty σε retail?

Δες ποσο κοστιζουν τα Dlc Hearts Of Stone Και Blood and whine και θα καταλαβεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...