Προς το περιεχόμενο

laptop gia games!!!


alex_kwn11

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια θελω να αγορασω ενα λαπτοπ για Games για να παιζει το καινουργιο call of duty και το gta v που θα βγει σε λιγες μερες αλλα θελω να τα παιξει στα full γραφικα τους. Λεω μονο αυτα τα παιχνιδια γιατι ειναι τα πιο απαιτητικα.Εχω βρει ενα turbo-x με intel core i7 στα 2.5 GHz 4 πυρηνες, καρτα γραφικων την nvidia geforce gt840 2GB, ram 8GB, σκληρο 1TB και οθονη 15.6 full HD LED 1920x1080 στα 800 ευρω. Ειναι καλη επιλογη λετε για τα παιχνιδια που θελω να παιζω? 

Ευχαριστω πολυ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τα παιχνίδια που αναφέρεις,χρειάζεσαι τέρατα κάρτας γραφικών με μπόλικη μνήμη.

η 840 θα τερματίσει πρίν ξεκινήσεις τα παιχνίδια.

Για τέρμα γραφικά θα χρειαστείς κανένα 2 χίλιαρο και βάλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λάπτοπ,παιχνίδια και turbo-x στην ίδια πρόταση! Μου ήρθε να λιποθυμήσω!!! Πάρε ένα ταπεινό λάπτοπ για την σχολή σου και φτιάξε ένα desktop να χαρείς τα παιχνίδια φίλε μου,φιλικά στο λέω!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ενα 1000ρικο φτιαχνω καλο σταθερο για αυτα παιχνιδια??? Για πυργο λεω μονο...

άνετα φίλε ειδικά αν δεν θέλεις οθόνη και γενικά περιφερειακά είσαι πολύ κομπλέ σε αυτά τα λεφτά  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άνετα φίλε ειδικά αν δεν θέλεις οθόνη και γενικά περιφερειακά είσαι πολύ κομπλέ σε αυτά τα λεφτά 

ευχαριστω πολυ φιλε μου μαλλον ετσι θα το κοιταξω ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.insomnia.gr/topic/522368-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%84%CE%AC%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CF%83%CF%8D%CE%BD%CE%B8%CE%B5%CF%83%CE%B7%CF%82-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CE%B2%CE%AC%CE%B8%CE%BC%CE%B9%CF%83%CE%B7%CF%82-%CE%B7%CF%85-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-gaming/ μπεςεδώ κάνε ένα ποστ που να λες πόσα λεφτά έχεις να διαθέσεις γιατί ακριβός θέλεις το πσ για σε προτείνουν τι να πάρεις  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...